Skocz do zawartości

Prace: Rotek123


rotek123

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest tego za wiele.

Ogólnie zajmuje się tworzeniem grafik dla własnego użytku, jednak dla jakichś wybranych spośród tłumu osób zdarza mi się zrobić Layout na YouTube, lub sygnaturkę itp. :>

 

Hmm... Nie wiem czy na deviantarcie są miniaturki, więc wolę nie wrzucać tu obrazków w całości

 

Jednak tu o: LINK DO MOJEGO PROFILU!

 

Zapraszam, do oceny itp ; ) Nie jestem najlepszy, ale ważne, że mi się podoba ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, w końcu od tego też jestem tutaj. Hobby - ważne, że robisz to co Cię interesuje i co lubisz. Poza tym wychodzi Ci to nieźle, więc pracuj dalej i wrzucaj więcej prac;)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie mam co .. Procek mi się spalił i czekam na kompa.. A wiadomo jak to z tym jest -,- Zawsze kupno rzeczy nowej u mnie przynajmniej to katorga, ale cóż. Jak tylko przesiądę się na nowy sprzęt to Cisnę! Z grubą pompką < 3 : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że bawisz się w C4D, jaki masz system? :)Ja mam Win7 32bit ale mam jakiś problem z QuickTime, nie odpala mi C4D, nie wiem co z tym zrobić.Chętnie bym się pobawił, przede wszystkim do moviemakingu, bo to mnie też interesuje, jak i grafika. :)A co do grafiki tworzę w GIMP 2.8 ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows 7 64 bit wszystko łądnie chodzi.

Cinemy używam głównie do robienia napisów bo tam jest duże pole do popisu w tym temacie. Poza tym tapety.

Nie ogarniam jak na razie animacji, co najwyżej coś takiego: https://www.youtube.com/watch?v=dC6rfqJBLlk

 

Też kiedyś na gimpie siedziałem na 2.3 coś xD Ale jak poznałem możliwości Photoshopa CS 3 (klasyk < 3 ) zostałem na dłużej.

 

hmmm.. Co do Moviemakingu i C4D .. Hmmm.. Ale robienia animacji tylko i wyłącznie w Cinemce? Czy raczej robienie jakichś efektów i wykorzystywanie ich w filmach real??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności