Skocz do zawartości

Bawi się ktoś w MUZYKOWANIE?! :D


rotek123

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,Jestem ciekaw czy jest ktoś na forum, kto bawi się przykładowo programem Fl Studio / Cubase itp ? :DJeśli tak to jaki typ muzyki tworzycie? Ile już czasu się tym bawicie itp? :DA może ktoś bawi się tym w tradycyjny sposób? :D Zapraszam do zagłębienia się w temacie xDPozdro, Rotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rotek123, swoją przygodę z muzyką zacząłem w 2007 roku, zaczynałem od FL'a 7, teraz korzystam z FL Studio 10 Producer Edition. Generalnie bawię się w House, Electro House, Dirty Electro, Dubstep, Drumstep, Drum n Bass, ostatnio zainteresowałem się Hardstyle'm, mam demko jumpstyle'owe do skończenia ale nie mam się kiedy za nie zabrać :->
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się bawie w FL Studio i Virtual DJ jako AMATORKA. Wychodzi mi to nieźle, haha ;D Próbowałam zrobić w FL Studio remix "Chrześcijanin tańczy", ale nie wiedziałam jak się wkleja ten bit i dźwięki do nuty. ;c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zainteresowałem się Hardstyle'm, mam demko jumpstyle'owe do skończenia ale nie mam się kiedy za nie zabrać :->

O wydaj wydaj : > Moj ulubiony styl muzyczny ;D Tutaj moje nutki Nie wiem czy można umieaszczać linki, jak nie to mnie postrzelcie; > Czekam właśnie tu na ludzi co bawią się HS / HC / JS ; >
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji, że jest taki temat, chciałbym poprosić o ocenki moich "utworów" :-)DnBhttp://www37.zippyshare.com/v/38692957/file.htmlHardstylehttp://www31.zippyshare.com/v/79007283/file.html+chciałbym dodać, że nutki w słabej jakości ze względu na ripperów (złodziei) :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się na temat HS, bo na tym się znam troszkę xDFajny pomysł, ale hmm kick za szybko wchodzi, zrób taki build, że melo czysto i clapy i nagle pier***cie . Także kick za cicho,fałszuje, źle pitchowany, i taki bardziej HandsUp'owy niż HS. Ale i tak dobre ^^ DnB Nie złe ;D Pozdrawiam xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności