Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga K3ndinho


SnuFFy

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick : Snuffik

 2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin

 3. Nick oskarżonego: K3ndinho

 4. Steam_ID oskarżonego: Posiadacie

 5. Data i godzina zdarzenia: 16.03.2019 19:40 10 runda powinna wyjaśnić

 6. Mapa: cs_italy

 7. Opis sytuacji: Admin nie reaguje na zwracaną mu uwagę. Kampi przy HOSTACH jako hassasyn i twierdzi, że może co wg mnie jest zabronione regulaminem, to jest prawie to samo co bombsite. W dodatku gracz ma 30-40 sekund do wykonaniu celów i się z kimś strzela na co admin zwraca mu uwagę "cele mapy", a kilka map wcześniej SAM kampił hassasynem do 20 sekundy po to, żeby odpalić ducha i przegrać rundę. Jak dla mnie jest to dość duży objaw hipokryzji i mała znajomość regulaminu.

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://414339.node52.pukawka.pl/dem-cs_italy-1552760908-1552762481.zip

Edytowane przez SnuFFy
  • Like 2
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra obejrzałem to demko i werdykt jest prosty:

  1. Według mnie oskarżony nie stał w pobliżu hostów, w linii prostej przez ścianę jest to niedaleko ale chyba nadal akceptowalne, a co dopiero tak jak prowadzi droga (przez schody).
  2. Nie wypowiem się na ten drugi temat dotyczący wykonywania celów mapy bo nie mam porównania ( drugiej sytuacji przed oczami) więc to zbędna informacja. Przypomnę tylko, że liczy się to czy osoba mająca wykonywać cele mapy została już sama i co robi, tzn. nawet jeżeli ma jeszcze minutę ale jest sama i kampi dłuższy czas to należy się jej upomnienie. Wiadomo, osoba, która jest rushowana też nie wystartuje na wrogów jak "dzik". Ciężko mi to ubrać w słowa bo zmęczenie robi swoje ale macie swoje mózgi, z których za pewne potraficie korzystać :D 
  3. Cytat

    Admin nie reaguje na zwracaną mu uwagę. Kampi przy HOSTACH jako hassasyn i twierdzi, że może co wg mnie jest zabronione regulaminem

    Jakoś nie wyłapałem tego zwracania uwagi tak w ogóle...
Edytowane przez RyKoS
  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności