Skocz do zawartości

Podanie By Schabusss <333


Schabusss :D

Rekomendowane odpowiedzi

Imie : Dawid

Wiek : 18

Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach) : 22,3

Doświadczenie w kwestii (ten dział w którym chcesz być np Wywiady/dzienniki/tygodniki itp) :Wywiad

Znajomość z większością użytkowników: Tak

Dlaczego ja ? : Jestem Ogarnięty ! lubię kontakt z ludźmi, jestem kulturalny ! gdybym został Redaktorem Zapewniam ze na forum pokazywało by się o wiele więcej Wywiadów !, Jest Kilku adminów którzy jeszcze nie udzielili wywiadu ! Mam nadzieję że nawet jak podanie zostanie odrzucone to obecni Redaktorzy postarają się i naliczą trochę tych Wywiadów !

 

PS: Wiem że nie mam 60 postów ale idę ku dobrej drodze żeby przekroczyć setkę. Oraz Wiem ze nie mam 20 dni na forum ale jak widzicie jestem codziennie ! Kilkoro z graczy miało wątpliwości czy jak dostane admina na cod-mod 45k level będę się udzielał na FORUM i ja chcę im udowodnić ze się mylili i zarówno pokazać im że jestem w stanie napisać nawet do 10 sensownych Postów dziennie !

 

Liczę na dobre rozpatrzenie podania

 

Pozdrawiam Schabusss <333

 

 

/ Odpowiedzi

 

Tutaj będę wam odpowiadał ! żeby nie spamować !

 

- Kolero dla czego na nie powody !

- Właśnie chodzi mi o okres próbny :D

 

- macie racje ! lepiej poczekać aż gracze/administracja nabierze do mnie zaufania

- może nawet dam rade nadgonić wymagania !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, na forum nie jesteś zbyt długo, nie spełniasz większości wymagań, ale widać, że się starasz.. Okres próbny byłby może dobrym rozwiązaniem, ale Redaktor powinna to byś osoba trochę zaufana..więc posiedź jeszcze trochę z nami wtedy będę na tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności