Skocz do zawartości

Reaktywacja Cod Mod 1.6


MaŁpA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Chciałem złożyć propozycję reaktywacji cod moda w cs 1.6 był już kiedyś cod mod z sieci cs-classic i był to bardzo dobry cod. Zgłaszam się z tą prośbą do was dlatego że brakuje w cs 1.6 dobrych cod modów 

                                            Podrawiam 

 

 

 

  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Witam,

Nie stać nas by ładować 10-30 zł dziennie na reklamę serwera, a bez tego serwer nie rozkręci i tutaj żadne obiecanki w stylu "Dużo graczy wbije" nic nie zmienią. Każdy serwer w PL ładuje kasę w boost. Stawka 10-30 zł, to i tak mało, patrzącn a to, że porządne stawki zaczynają się od 40 zł w górę za dzień bez groupboost

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli byśmy opłacili np serwer na pukawce i byśmy byli po prostu podpięci pod waszą sieć a wy tylko byście nam tego coda zrobili na naszych pomysłach typu klasy itd . 

Edytowane przez MaŁpA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie zajmuje się już serwerami 1.6, więc jeśli chcecie, to ja mogę wstawić na forum w wolnej chwili wszystko co mam z COD. Dodam, że nie widzę problemu z przyjęciem serwera, lecz tylko w sytuacji gdy już jest rozkręcony, a nie że ktoś przychodzi z pustym serwerem i chce bym go dodał na forum, itd

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To zapraszam na PW z kolegą i jak znajdę czas, to, to ogarnę, ponieważ od dawna jestem na laptopie i wszystkie te pliki latają gdzieś po moim dropbox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności