Skocz do zawartości

Ub dla Pabla Escobara


pabloescobar

Rekomendowane odpowiedzi


Nick: PabloEscobar
Wycinek z konsoli(bez IP)*:Odwołania składamy na <font color='#ffb426'>https://forum.cs-classic.pl/</font>!.
Disconnect: PabloEscobar zostałeś zbanowany na serwerze!
Powód Bana: aim
Koniec Bana: 29-03-2019 22:24
Serwer: ★ FFA 128TR ★Cs-Classic.pl★ WS/KNIFE ★ FREE VIP ★

Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:490475820&advType=steamid&Submit

Troszke smieszne bo mialem staty 7-4 jesli sie nie myle dalem 3 ladne glowy pod B wychodzili pod celownik i ban za aima. Nastepnym razem prosze ogladac pare rund nie wnioskowac po jednej :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się rozpisywał, 5,6 i 7 runda do obejrzenia ocenienia przez zespół UB. Dziwne to dla mnie bo gracz cały mecz gra naprawdę przeciętnie, nie trafia prostych fragów, nie sprawdza oczywistych miejscówek a nagle w czasie 3 rund jakby ktoś inny usiadł do komputera, przez co szybka, może zbyt pochopna ale jednak decyzja o zbanowaniu. Dodam drugi raz z rzędu i bede to dodawał póki mam admina, 0 lvl steam, nowe konto, niech kurwa ci ludzie grają na mainie bo budzą  duże wątpliwości.

  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gralismy wczoraj razem i gralem caly czas tak samo, dzis moje pierwsze siedem rund jak wrocilem z miasta. Trzech typa mi pod celownik wlazlo nie wiem gdzie ty widzisz aima :D Zobacz jak sie wcelowywuje nie na pixel tylko na wybiegajacego gracza tak jak Swag z IBP starego :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności