Jump to content
Bowie

[ODRZUCONE]Podanie Baltazar

Recommended Posts

1. Nick: Baltazar
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 19
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie😞 Nie 
7. Link do swojego GameMe**:  https://classicffa.gameme.com/playerinfo/958082
8. Parę słów o sobie **:Mam na imię Jakub lat 19, pochodzę z małej miejscowości w okolicach Łodzi.Aktualnie uczę się w technikum informatycznym. Gram w wiele gier od csa,lola,BFa,Wowa,Rainbowa aż do metina :D
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:No generalnie jestem człowiekiem miłym i pragnę nieść innym swoją pomoc. Potrafię przyznać się do błędu, co czyni mnie człowiekiem który nie wdaje się w konflikty. Chętnie współpracuje w grupie i uczę nowych rzeczy.Chciałbym wnieść swoją cegiełkę dla serwera, czyli pomóc mu w utrzymaniu porządku a także nieść pomoc nowym :)
10. Steam_ID:STEAM_0:1:45628192
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Zależnie od dnia w szkole ale minimum 2-3 godzinki dziennie nawet do 6 :)
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy) Dni robocze 17-22, Weekendy 13:00-3:00 

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Aktualnie 2213h 
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

To jest chyba zbyt śmieszne. Nie ma mnie na tym serwerze od jakiegoś tam czasu ale kuźwa, potrafiłeś tylko wyzywać graczy i ciągle klnąć. W dodatku nadużywałeś perków na swoją korzyść. Myślę, że wystarczy już jeden admin co nadużywa swojej rangi i nie potrzeba kolejnego takiego. Nie widzę gościa co ma banować i jednocześnie wyzywać graczy od kur*w.

• Love 1

1. Średnia aktywność na serwerze w ostatnim czasie

2. Tylko negatywna opinia pod twoim podaniem

Może następnym razem. Dzięki za podanie i Powodzenia :) 

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines