Jump to content
Sign in to follow this  
FREEZ

[PRZYJĘTE]Podanie - FREEZ

Recommended Posts

Posted (edited)
1. Nick: FREEZ
2. Imię: Piotruś
3. Wiek: 19
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon**: Oczywiście
6. Składka (tak/nie): Na chwile obecną nie, ale na pewno wpłace z czasem
7. Link do swojego GameMe**:  https://classicffa.gameme.com/playerinfo/278912
8. Parę słów o sobie **:

Jestem Piotrek, mam 19 lat i chodzę do technikum elektronicznego. W cs'a gram odkąd zacząłem swoją przygodę z fps'ami(ok. 11 lat), w cs:go gram od bety którą posiadałem na drugim koncie do którego niestety straciłem dostęp. Na obecnym mam ponad 2,2k godzin, grałem też w drużynie e-sportowej na poziomie high+. Niedawno wróciłem do gry i cod-mod spodobał mi się jako alternatywa do poważnej gry. Mam dość duże doświadczenie w byciu adminem, między innymi multi-admin na największej sieci serwerów 1.6 ówczesnego czasu.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:

Chciałbym zostać adminem głównie dla utrzymania porządku na serwerze, moje doświadczenie w ocenianiu graczy na pewno przyświadczy się serwerowi. Lubię też grać w godzinach nocnych, w których często nie znajduję aktywnego admina - myślę, że mógłbym wypełnić tą lukę w czasie. Nie piszę więcej bo nie chcę lać wody, przecież nie o to chodzi. 

10. Steam_ID:  STEAM_0:1:66698953
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Tak długo, jak nie ma mnie w szkole, mogę grać na serwerze.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Bardzo różnie, ciężko określić.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: od 2012, prawie 3k godzin. 
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, na trzech sieciach w cs 1.6, raz w cs:go.

1. Ukończone 17 lat  +
2. Spędzone 25 godzin na serwerze +
3. Zachowanie kultury na serwerze +/- (czasem śmieszkuje)
4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum - (nie chcę pisać czegoś na siłę)
5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +
6. Posiadanie mikrofonu +
Edited by FREEZ
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 1

Zgłoś się do mnie na pw

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines