Jump to content
Serwery CS-Classic
Serwery Counter-Strike Global-Offensive
1
Free for All
145.239.18.203:27015
2
Call of Duty 201
145.239.23.158:27015
3
JailBreak
51.83.164.150:27015
4
Multi Arena 1v1
51.83.175.255:27015
Serwery Counter-Strike 1.6
1
Only DD2
54.38.58.71:27015
Inne serwery
1
TeamSpeak3
ts.cs-classic.pl

[ODRZUCONE]Podanie o Adma Gokuś


Gokuś
 Share

Recommended Posts

1.Nick-GokU

2.Imie-Mateusz

3.Wiek-19

4.Znajomość SourceBans(0-10)- Jak na byłego opiekuna to 10/10

5.Sprawny Działający Mikrofon-Tak

6.Składka(Tak/Nie)-Tak

7.Link do Swojego GameMe- https://classicffa.gameme.com/playerinfo/759330

8.Witam.

A więc jestem zwykłym chłopakiem uczęszczającym do technikum fotograficznego jak wyżej można było zobaczyć mam 19 lat,w wolnym czasie gram w piłkę nożną,wychodzę z kumplami na piwo,gram w gry na komputerze i wiele innych ciekawych rzeczy ogólnie jestem osobą miłą i towarzyską,kulturalną potrafiącą zachować się w danym momencie.

9.Dlaczego chciałbym zostać administratorem:Otóż często bywam na tym serwerze mam bardzo dużo godzin przegranych na nim jestem dość rozpoznawalną i lubianą osobą przez innych graczy no i dosyć często zdarza się iż te osoby proszą mnie o kontakt z adminem lub o pomoc wiec pomyślałem czemu by nie spróbować swoich sił jako administrator i umilić bardziej grę gracza na tym serwerze i nie zapewnić im pomocy gdy jej potrzebują.

10.Steam_ID-STEAM_0:0:109077369

11.Ile czasu mogę poświęcić na serwerze -Czasu na serwerze mogę poświęcić tyle ile w danej chwili mam go dostępnego różnie z tym bywa najwięcej czasu mogę poświęcić w weekendy mogę wtedy grać nawet od rana do późnej nocy aczkolwiek w tygodniu też zdarza mi się wejść na serwer po szkole jak tylko masz chwile.

12.W jakich Godzinach grasz?(dni robocze,weekendy)-Jak już wspominałem w dni robocze rzadko bywam na serwerze ale jak mi się zdarzy to tak w godzinach od 14-15:30 a w weekendy 14-22+

13.Staż w Counter Strike Global Offensive- 2600 godzin licząc wszyskie konta

14.Czy posiadałeś już admina(nie podajemy linków)-Tak

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edited by Gokuś
  • Thanks 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Jestem na Nie 

twój czas na serwerze od początku kwietnia to raptem 5 dni gdzie masz jakieś godziny wcześniejsze miesiące to porażka 

to że byłeś opiekunem nie zmienia faktu że to co napisałeś "Otóż często bywam na tym serwerze mam bardzo dużo godzin przegranych na nim" kłóci się z statystykami z gameme

które pokazują co innego jak chcesz powrócić na stanowisko administratora to powinieneś pokazać że ci zależy a nie po 5 dniach gry piszesz podanie a za kilka dni znowu znikniesz i będziesz mieć zero godzin

  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Dobra czas zająć się tym podaniem. Więc tak:

Ja osobiście miło wspominam Cię jako opiekuna. Nigdy mi nie podpadałeś, robiłeś swoje. Wiem, że opiekun nie przystanie na każdą propozycje podaną przez gracza więc szanowałem twoje zdanie i rozumiałem, ale oczywiście wiele moich pomysłów zostało wykorzystane. Zawsze mieliśmy dobry kontakt i o czym o pogadać, ale to tylko Ja. Sam widzisz po reakcjach, że podpadłeś paru osobom. Nie wiem co zrobiłeś i nie wiem też czy to na pewno twoja wina ale nie chce wchodzić w ten temat bo to nie miejsce na coś takiego. Przechodząc do podsumowania po szybkich dwóch zdaniach, mógłbym Cię przyjąć i w sumie zrobiłbym to gdybym nie szanował zdania innych. Po pierwsze głos drugiego opiekuna jest na NIE, po drugie część adminów też ma wątpliwości. W momencie, w którym wątpliwości się pojawiają coś jest na rzeczy. 

Oprócz zdania innych dochodzi też aktywność, a ta jest dosłownie w kratkę. W jeden dzień super 3-6 godzin w drugi 20 minut 😕 Biorąc pod uwagę obecną ilość adminów i fakt, że możemy sobie pozwolić na odrzucenie podania i przyjęcie kogoś aktywniejszego i mniej "kontrowersyjnego" muszę odrzucić podanie.

Miło, że postanowiłeś wrócić. W sumie to tam nadzieję, że jeszcze się spotkamy i uda Ci się poprawić swoją opinię :) Pozdrawiam i powodzenia. 

Edited by RyKoS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines