Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie na admina by [Bullecik]


Bullecik :)

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Krslol21 i Bullecik

Wiek: 17

Kilka słów o Tobie: Mam na imię Dominik. Mam 17 lat i pochodzę z województwa podlaskiego. Lubie uprawiać spory typu: piłka nożna, ręczna i siatkowa. Od czasu do czasu w lato gram  też w cs 1.6 ale w zime potrafię w dzień grać nawet po 5 godz.

Dlaczego starasz się o tę funkcję?: Ponieważ macie mało adminów około 4 a przyda się kolejna para rąk prawda?

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: Oczywiście miałem do czynienia z adminiowanie o banowaniem i kickowaniem graczy. :) 

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): Jak na mnie myślę że 5-6 nauczę się jeszcze. :D 

Staż w grze: 6 lat

Link do Twojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/Bullecik/193.33.176.143:27015/ oraz  https://www.gametracker.com/player/Ksrlol21/193.33.176.143:27015/

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy): w robocze 3 h a w weekendy 6h

Czy uiścisz składkę adminowską?: Tak napiszcie mi ile ok na pw.

images.jpg

  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kopiowanie swojego starego podania to nie jest nic złego. Skoro nic sie nie zmieniło od ostatniego czasu to po co zmieniać jego treść. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba sam raz kiedyś skopiowałem swoje podanie i nikt nie robił problemów. Większość osób np. w informacjach o sobie opisuje sie ogólnie (wiek, imie, zainteresowania, szkoła/zawód) bo nie ma takiej potrzeby, żeby pisać o sobie coś więcej, bo lepiej i tak sie pozna tą osobę w grze. I zmierzając do sedna po co sie trudzić pisząc te 2-4 zdania na pierdyliard innych sposobów. W sumie dostrzegam tu tylko jedną przestarzałą informacje - jeden z nickow na którym już nie gra, ale to jest mało istotne. No i chyba kopiowanie swojego autorskiego podania nie łamie regulaminu (nwm, nie pamiętam, jak tak to wybaczcie to rozpisanie sie xD).

A co do podania

GT GUT

Jestem na TAK

  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności