Jump to content
SnuFFy

Najlepszy Buntownik!

Recommended Posts

Cześć!

Jak zapewne przeczytaliście już po nazwie ten event będzie polegał na pokazaniu swoich umiejętności buntowania się, na pewno wam się to spodoba :D . Na czym będzie polegać przedstawienie tego? Jeżeli chcesz złożyć swoją "kandydaturę" musisz pod tym tematem wstawić demko/link do zmontowanego filmu na YT ze swoim buntem. Jeżeli jest to demko to podana runda/czas, jeżeli montaż to wiadomo, nie dość, że lepiej ocenione to nie trzeba się męczyć z pobieraniem demek. Oceniać będzie to skromne jury w składzie opiekun :kappa:.

Mam nadzieję, że pokażecie swojego skilla i pojawi się kilka ciekawych akcji. Nie musi być to pokazanie, że macie globala i potraficie strzelać głowy, może być to jakiś śmieszny bunt, jakiś ciekawy bunt, ukazanie dużej znajomości mapy, to już zależy od was!

Dla trzech pierwszych miejsc przewidziane są nagrody!

Oczywiste jest to, że zaliczają się bunty od momentu napisania tego tematu.

Edited by SnuFFy
  • Like 4
  • Haha 2
  • Confused 3
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Event będzie otwarty do końca tej edycji (okolice wakacji zaczynamy następną). Nagrody zostaną nadane zwycięzcom eventu już na nową edycje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako że mój poprzednik rozpoczął ten konkurs i zostawił mnie z nim sam po tym jak demka wygasły to niestety nie mogę ich obejrzeć. Wszystkie osoby ,które wzięły udział w konkursie dostaną nagrodę a osoba ,która wrzuciła film na youtube dostanie nagrodę specjalną. Po odbiór nagród proszę się zgłosić na steam.
@adrian31131
@UchoSłoniaWDupieWęża
@kRR
@HillMate

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines