Skocz do zawartości

Najlepszy Buntownik!


SnuFFy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Jak zapewne przeczytaliście już po nazwie ten event będzie polegał na pokazaniu swoich umiejętności buntowania się, na pewno wam się to spodoba :D . Na czym będzie polegać przedstawienie tego? Jeżeli chcesz złożyć swoją "kandydaturę" musisz pod tym tematem wstawić demko/link do zmontowanego filmu na YT ze swoim buntem. Jeżeli jest to demko to podana runda/czas, jeżeli montaż to wiadomo, nie dość, że lepiej ocenione to nie trzeba się męczyć z pobieraniem demek. Oceniać będzie to skromne jury w składzie opiekun :kappa:.

Mam nadzieję, że pokażecie swojego skilla i pojawi się kilka ciekawych akcji. Nie musi być to pokazanie, że macie globala i potraficie strzelać głowy, może być to jakiś śmieszny bunt, jakiś ciekawy bunt, ukazanie dużej znajomości mapy, to już zależy od was!

Dla trzech pierwszych miejsc przewidziane są nagrody!

Oczywiste jest to, że zaliczają się bunty od momentu napisania tego tematu.

Edytowane przez SnuFFy
  • Like 4
  • Haha 2
  • Zmieszany 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Event będzie otwarty do końca tej edycji (okolice wakacji zaczynamy następną). Nagrody zostaną nadane zwycięzcom eventu już na nową edycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jako że mój poprzednik rozpoczął ten konkurs i zostawił mnie z nim sam po tym jak demka wygasły to niestety nie mogę ich obejrzeć. Wszystkie osoby ,które wzięły udział w konkursie dostaną nagrodę a osoba ,która wrzuciła film na youtube dostanie nagrodę specjalną. Po odbiór nagród proszę się zgłosić na steam.
@adrian31131
@UchoSłoniaWDupieWęża
@kRR
@HillMate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności