Skocz do zawartości

[EVENT] Zajączek i jego zagubione "jajeczka"


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Zajączek i jego zagubione "jajeczka"

"A zajączek uciekł, zostawiając po sobie masę ukrytych jajeczek"

 

Nazwijmy to szukaniem "Easter egg"

Co to jest ten easter egg?

Easter egg to ukryta zawartość przed użytkownikami w grach, itp. Na chłopski rozum, to coś, co zostało ukryte, a co totalnie nie pasuje do samej rozgrywki.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Easter_egg - dokładne tłumaczenie

 

Na czym polega event?

Event polega na szukaniu ukrytych wskazówek, które doprowadzić nas mają do danych komend, które następnie odblokują dany tekst (tekst jest ważny dla późniejszej dużej nagrody) oraz dodadzą nam jedno jajeczko. Miejsc w których ukryto te tzn easter egg jest masa.
Ten tzn "easter egg" jest KOMENDA, którą należy wpisać by odebrać jajeczko.

Tych ukrytych wskazówek do komend jest masa. Mogą się one wyświetlić po wpisaniu danej komendy, zabijając danego gracza, umierając, kupując jakąś usługę czy to w sklepie za monety, dolary, sklepie z broniami, itd. Możliwości jest masa, więc nie chcę Wam niszczyć zabawy opisując je wszystkie.
Wskazówki mają nakierować Was na komendę, która po wpisaniu dodaje nam jedno jajeczko. Następnie, jajeczko możemy wymienić na nagrodę.
Oczywiście są też wskazówki proste, które niestety nie podają nam rozwiązania dla znalezienia komendy -> dodają jakieś proste usługi typu XP, respekt, przeniesienie XP, dolary, itd.
Warto nadmienić, że wskazówki są losowe (nie są przypisane do danego miejsca).
Komenda ze wskazówki jest zablokowana do czasu znalezienia wskazówki, a więc podawanie jej dalej nic nie zmieni, bo inna osoba nie będzie mogła jej użyć. 

Jak wymienić "jajko" na nagrodę?

Wpisujesz !jajko lub !jajeczko

 

 

Kiedy startuje event?

Planuje (😂) start z piątku na sobotę i będzie on trwać do środy. 

Co można wygrać?

1. Wszelkiego rodzaju usługi na serwerach
2. Jakieś dodatkowe atrybuty z serwera, np: XP, monety, blunty itd

 

Duża wygrana

Zachęcam do wstawiania obrazków z Waszej wygranej w tym temacie, ponieważ są 2 unikalne teksty, za które przysługuje duża nagroda

 

Być może nie zamieściłem tutaj wszystkich potrzebnych Wam informacji, więc przenoszę temat do działu, w którym każdy może go skomentować.

Proszę nie tłumaczyć sobie dosłownie easter egg dla tego konkursu, ponieważ nie jest to dosłownie tym samym. Samo nazewnictwo pasowało do Świąt, które nie dawno się odbyły, a chciałem jednak nawiązać trochę do Świąt, mimo iż już minęły.

Event dotyczy wszystkich serwerów

 

Wiem, że długo czekaliście, lecz brakowało mi czasu + nie chciałem powielać tego samego.
Chciałbym by takie event były czymś nowym, nie spotykanym wcześniej.

  • Like 11
  • Dziękuję 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

I żeby nie było cwaniaki :)

image.png

Komendy związane z sm zostaną zablokowane na czas trwania eventu 

 

Mała poprawka

Nie wiem jak to wyjdzie w praktyce z losowością, a więc postanowiłem skrócić listę i zrobić różne listy dla serwerów + zmieniać to co 2 dni, tak by nie dochodziło do sytuacji, w której będziecie znali każdą komendę

Lista komend / funkcji, itd będzie także powiększana co jakiś czasy by nie wprowadzić wszystkiego na raz

 

START

Opiekuni zostali poinformowani co, jak, gdzie i kiedy, a więc w razie pytań, proszę kierować się do nich. Event może zostać przedłużony jeśli uznam, że aktywność była bardzo dobra. Pierwszy dzień jest dniem testowym, ponieważ serwery takie jak COD/JB mają olbrzymią ilość graczy i nie wiem jak się całość zachowa

POWODZENIA :)

  • Like 5
  • Haha 3
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dzisiaj wraz z aktualizacją, dojdzie do zmiany najpopularniejszych zagadek + będzie można już wymieniać jajka na nagrody.

COD na ten moment wygrywa pod względem największej ilości jajek

 

Doszły mnie pewne słuchy na temat pytań

Na serwerze są pytania podchwytliwe i dwa z nich oferują dużą nagrodę (ss w tym temacie po odgadnięciu).
Jedno z nich:

"Najlepsza sieć serwerów w Polsce :)"

Nie, tutaj nie chodzi o żadną sieć w Polsce. Nie ma czegoś takiego jak najlepsza sieć serwerów. To podchwytliwy slogan każdej z sieci (np: u nas na cs-classic.pl :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

@exeter proszę napisać na PW. Potwierdzimy tylko czy to Ty i jeśli tak, dostaniesz na konto w sklepiku 50 punktów! 

Oczywiście brawa za wyobraźnię + potwierdzam, że na JB udało się odgadnąć to hasło.

 

Jutro będzie dostępna nowa pula pytań dla serwerów (niektóre będą się powtarzać), a jako iż to jedyna sytuacja gdzie odgadnięto hasło, które na dodatek nie zostało ogłoszone jako "specjalne", dodam też 2 nowe unikalne zagadki, za które będzie nagroda (nie 50 punktów, ale też ciekawa nagroda)

 

Event przedłużam do końca weekend

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności