Jump to content
Sign in to follow this  
Rustic

[ODRZUCONA][Skarga] 3PolskieLitery

Recommended Posts

Posted (edited)
1. Twj Nick:聽3PolskieLitery

2. Kto zawini艂? (admin/gracz馃槥  Gracz

3. Nick oskaronego: "xXDrUiD98PLXx"

4. Steam_ID oskaronego: STEAM_1:0:43107470

5. Data i godzina zdarzenia: 3 maj godzina 00;00

6. Mapa de_westcoast_go

7. Opis sytuacji: Gracz Druid 2-3 krotonie lata艂 na duchu na respa przed 1;35. Siedzia艂 po艂ow膮 w ziemi oraz strzela艂, prosz臋 o ukaranie.
Teraz chcia艂bym poruszy膰 temat o adminie 鈥濬ormix鈥- Pomimo zg艂osze艅, kt贸re wida膰 i s艂ycha膰 na demku dalej nie reagowa艂 tylko gra艂 chc臋 tu nadmieni膰, 偶e.
To nie jest pierwsza sytuacja, kiedy mu co艣 si臋 zg艂asza, a on to olewa jako nowy admin powinien troch臋 ogarnia膰 bardziej ni偶 teraz.
Na demku r贸wnie偶 s艂ycha膰 jak 2 toczy sp贸r przez mikrofon napisa艂em mu daj im mute i b臋dzie spok贸j dalej chyba ignorowa艂.
@RyKoS @Mahesvara2聽Mam nadziej臋, 偶e zajmiecie si臋 t膮 spraw膮 bo jest to troch臋 艣mieszne...
8. Dowody(demko/screeny/艣wiadkowie馃槥 http://414339.node52.pukawka.pl/dem-de_westcoast_go-1556834399-1556835929.zip 

@ninjahack聽M贸j tok rozumowania jest taki, 偶e dosta艂e艣 2 zg艂oszenie i nie wiem jakim cudem niby ten pierwszy ci umkn膮艂 skoro jeszcze z tym jamba gada艂e艣....

I nie dzia艂a to na zasadzie zg艂osi艂em daj bana tylko zg艂osi艂em to popatrz na niego przez chwil臋 a nie graj dalej i napisz臋 se potem ch*j umkne艂o mi te pierwsze zg艂oszenie ^.-

a i tak jak napisa艂em to nie jest pierwsza mapa kiedy do ciebie si臋 co艣 pisz臋 m贸wi a ty to olewasz.

@RyKoS聽ze wzgl臋du na brak zainteresowania prosz臋 o zamkni臋cie tematu tym razem daruj臋 sobie skargi ale nast臋pnym razem je偶eli takowa sytuacja wyniknie to na pewno znajdzie si臋 na forum.

Edited by Rustic

Posted (edited)

Pozwol臋 sobie doda膰 co艣 od siebie ;)
Zacznijmy od tego, 偶e to "niby" pierwsze zg艂oszenie mi jako艣 umkn臋艂o,po obejrzeniu demka us艂ysza艂em, 偶e m贸wi艂 kto艣 o strzelaniu na duchu, na admin saya te偶 nic nie napisali艣cie :)
Za drugim razem kiedy zaczai艂em o co chodzi upomnia艂em go na sayu i przesta艂 strzela膰 na duchu, ew p贸藕niejsze akcje mo偶na by dopisa膰 do latanie blisko respa, lecz ta mapa jest tak ma艂a, 偶e z tego miejsca na bs'a jak i respa mia艂 tyle samo.
Co do sporu da艂em im chwile chcia艂em zobaczy膰 co z tego wyjdzie ale w nast臋pnej rundzie ju偶 by艂 spok贸j.
I ju偶 na sam koniec @Rustic, jak kto艣 mi napisze, 偶e masz wh na admin sayu to mam Ci臋 odrazu banowa膰? Bo chyba taki jest tw贸j tok rozumowania: " zg艂osi艂臋m go, no czmu on go jeszcze nie banuje, chu*** admin id臋 napisa膰 skarge na niego"

Edited by ninjahack
  • Like 1
  • Love 1

Mog臋 wypowiedzie膰 si臋 w ten spos贸b, i偶 gracz posiadaj膮cy perk "duch"聽nie stosowa艂 si臋 do zasad regulaminu. Po nie jednym upomnieniu ze strony graczy oraz admina nie zastosowa艂 si臋 do zasad obejmuj膮cych serwer i w dalszym ci膮gu 艂ama艂 wszelkie punkty regulaminu dotycz膮ce takowych sytuacji. W momencie w kt贸rym zrobi艂 to po raz kt贸ry艣, m贸j m贸zg nie wytrzyma艂 i niszcz膮c moje poetyczne wr臋cz odczucie u偶ywek, nawyzywa艂em go od najgorszych. Ku mojemu zdziwieniu聽r贸wnie偶 nie dosta艂em upomnienia, muta, ani bana ;)

Zapraszam do rozpatrzenia tej jak偶e zagmatwanej sytuacji przez samego g艂贸wnego opiekuna Codmoda! Pozdrawiam jamba

• Like 1

Automatycznie wygenerowana wiadomo艣膰.
Temat zosta艂 zamkni臋ty przez kt贸rego艣 z moderator贸w.

Twoja skarga nie zosta艂a przyj臋ta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sie膰 serwer贸w

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines