Skocz do zawartości

[COD CS:GO] Flashbang VIP


-_-

Flashbang VIP  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy usuwamy flashbang VIP?

    • Tak
      9
    • Nie
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli mogę się wypowiedzieć to dlaczego chcecie usunąć flashbang? To fajnie 🤣 to teraz niech te osoby które dały na Tak wejdą dla przykładu na longa gdzie stoja 3-4 osoby bez flesha.  

@-_- to już lepiej dać ta moja wcześniejszą propozycje co flesha nie oslepiaja swojego teamu przynajmniej na okres zakończenia eventu z jajkami i ogarnąć czy ludzie będą narzekać niż od razu usuwać te fleshe bo naprawdę wejście lub pickowanie na jakie kolwiek miejsce bez flesha jest niemożliwe zwłaszcza jak elitarny snajper jest już wcelowany. 

@freunde bobby To zamiast zbierać $ na exp będę wydawał je na jednego flesha żeby wejść na bs 😂🤣

@SnuFFy Dałem propozycje na temat antyfleshy to większości zdaniem enemy nie będzie miało szans chociaż nwm dlaczego i porównują antyflesha do Molotova na faceit xdd

Edytowane przez Rustic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Najważniejsze: zdanie graczy na ten moment

Duża ilość VIP z jajek/misji, itd przełożyła się na spory spam granatami, który jest dość uciążliwy, stąd chciałem poznać Wasze zdanie na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Rustic napisał:

 

Przecież masz zawsze zestaw granatów w sklepie więc co ci się stanie jeśli w ramach potrzeby będziesz musiał go zakupić? Wydać na zestaw granatów, a być obdarowanym salwą granatów na początku rundy dostając co rundę kurwicy? Wybieram to pierwsze. Uwzględnijmy też fakt, że takowy VIP ma podbity mnożnik wypadającego hajsu z pak/zabójstw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już bez przesady. Zamiast skupić się na rzeczach balansu chcecie usuwać flashe. Granaty się przydają, jakoś na takim only mirage też da się zaspamić flashami, ale jest tam antyflash na team i jakoś to działa. Czemu zamiast antyflasha chcecie je usunąć...

@-_- no wlasnie, jest perk, to po co usuwac? -.-

Edytowane przez SnuFFy
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

@SnuFFy

1 godzinę temu, AskerPL napisał:

Jest od tego perk ciemne okulary (...)

Jak to usuwać? Ja nie pisałem nic o usuwaniu FB z gry tylko o usunięciu go z VIP ze względu na toczone w tej sprawie rozmowy (zamiast robić to za zamkniętymi drzwiami, stworzyłem ankietę by poznać Wasze zdanie)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

19 godzin temu, -_- napisał:

 

Jak to usuwać? Ja nie pisałem nic o usuwaniu FB z gry tylko o usunięciu go z VIP ze względu na toczone w tej sprawie rozmowy (zamiast robić to za zamkniętymi drzwiami, stworzyłem ankietę by poznać Wasze zdanie)

 

Przepraszam przejezyczyłem się i źle to ująłem ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

@AskerPL, ale ja nie pisałem tego do Ciebie xD

Chodziło oto, że odpowiadałem Snuff na jego wiadomość, cytując Twój komentarz, bo poruszyłeś tam temat perku, który jest na serwerze xD

 

Zamykam

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności