Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][Moderator] - SnuFFy


SnuFFy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum: SnuFFy

Wiek: 18 lat

Staż na Forum: Od roku 2016, początkowe przygody z JB. Wtedy mało się udzielałem na samym forum, jedynie gdzie przesiadywałem to w dziale serwera. Potem miałem półtora roczną przerwę od 2017 roku i znowu powróciłem, jak możecie się domyślić, na JB. Od tego momentu zostałem ponownie guardem, później redaktorem, a następnie Opiekunem serwera. Jako zastępca, a później Główny opiekun zacząłem się dużo udzielać, co można zauważyć po mojej aktywności od tego momentu.

Znajomość Regulaminów: Bardzo dobra jeżeli chodzi o serwery, na których gram. Regulamin forum też nie jest mi jakoś nieznany, bo czytałem go kilka razy. Co do innych serwerów to znam  ich regulaminy tak "na oko" co raczej nie przeszkadza w byciu moderatorem. Najważniejsze rzeczy typu "wypowiadanie się pod własnymi podaniami" itp. znam i wiem co jest dozwolone, a co nie. Przewinienia w skargach dotyczące odrębnych rzeczy, które są związane silnie z tym jednym serwerem są zadaniem opiekunów.

Czas jaki możesz poświecić na forum: Zależnie od szkoły/wyjazdów. Na forum staram się przesiadywać w chwilach, w których coś oglądam na twitchu/youtubie (czyli bardzo często). Potrafię się pojawić w każdej godzinie, co też nie oznacza, że zawsze o takiej będę. Najczęściej przebywam w okolicach popołudniowych/wieczornych, czyli wtedy, gdzie użytkowników jest najwięcej.

Znajomość funkcji Moderatora: Moderatora tutaj nie posiadałem, ale w ramach, że prowadziłem własną sieć serwerów w Gmodzie ( co już podkreślałem kilka razy w poprzednich podaniach np. na opiekuna) to posiadałem i własne forum. Panel Moderatora jest mi znany, wystarczy mi tylko przyzwyczaić się do tego, zastosowanego na tym forum.

Dlaczego ty?(Kilka argumentów): Mogę śmiało stwierdzić, że należę do osób najaktywniejszych na forum, co można zauważyć po moich wpisach na SB. Jestem osobą, która potrafi wyczuć kiedy ktoś żartuje (w sposób nie stwarzający problemu), a kiedy coś się dzieje. Wiem, że jest pełno osób które mnie lubi i pełno osób, które ma dziwne odczucia do mojej osoby, ale to naturalne w tych czasach. Nie ma osoby, która jest lubiana przez każdego. Nie prowadziłem się jeszcze nigdy swoją "personalną wendetą" bądź "lubię, czy nie lubię" w moich decyzjach jako administrator, więc na każdą sytuację staram się patrzeć obustronnie. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu serwera (co można zauważyć po Jailbreaku) oraz w pilnowaniu rzeczy, takich jak forum. Staram się wprowadzać pozytywną atmosferę, czy to na czacie, czy to na serwerze. Planuje reaktywować konkurs, który zaczęła Neska, bo słabo taki dobry evencik zostawić, więc jeżeli dostanę swoją szansę, to na pewno się tym zajmę! Mogę zapewnić, że się na mnie nie zawiedziecie ;) 

 

Edytowane przez SnuFFy
  • Like 9
  • Haha 5
  • Zmieszany 4
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jestem na TAK

Duży staż na forum pod względem i czasu i materiału na nim (opiekun, UB team itd)

Mała ilość Moderatorów (1) A widzę że Snuffy jest w akurat w godzinach że nikogo nie ma z osób mogących coś ogarnąć

W 90% czasu jest spokojną osobą i miłą, a jeśli coś przewinie, bądź popełni błąd to go naprawia.

Bezstronność przy wyborach moralnych (Pamiętam z JB) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zmienił(a) tytuł na [Moderator] - SnuFFy

Jeszcze za czasów, kiedy byłam moderatorem, Snuffy należał do tego nielicznego grona, które zgłaszało różne problemy, bądź raportowały posty. Na forum obecnie nie ma raczej wielu osób, które dobrze by się zajęły tym stanowiskiem, a przede wszystkim miały do tego chęci. Uważam, że warto Ci dać szansę. Jesteś osobą, z którą myślę, że można się dogadać i nie będzie z Tobą problemów. Na forum jesteś zauważalny i często aktywny, co jest dużym plusem. Na ten moment nie widzę raczej żadnych negatywów, więc zostaje mi tylko życzyć powodzenia. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Niestety, ale ze względu na ostatnie okoliczności związane z dziwnym przypadkiem odbanowania gracza, jestem zmuszony odrzucić podanie.

Ranga moderatora to dość ważna ranga, a więc chciałbym by na tej posadzie były osoby, którym w jakiś sposób ufam.

  • Like 4
  • Smutny 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności