Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][PRZYJĘTE]Podanie - Karol 3.0


Karol 3.0

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Karol 3.0 
2. Imię:Karol
3. Wiek:18
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6-7 (pracuje nad opanowaniem tego jeszcze lepiej)
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak
6. Składka (tak/nie):zalezy ile ale wydaje mi sie ze tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/976071
8. Parę słów o sobie **:18 lat duzo wolnego czasu, w wolnym czasie jezdze na motocyklach i gram sb w cs go
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Lubie grac na tym serwerze spedzam na nim mase godzin, aktualnie mam wiele wolnego czasu i ktory tez spedzam na serwerze i chcialbym miec administratora poniewaz kilka razy grajac do pozna zdarzal sie cheater a admina na serwie brak i musialem wychodzic lub pisac na forum a chcialbym tez pomoc w rozwijaniu serwera ostatnio nie otrzymałem administratora ze wzgledu na to ze przez pewien okres malo czasu spedzalem na serwie i mialem dosc mierna wiedze na temat regulaminu i postanowilem to poprawic wiec aktywnosc na serwie moga potwierdzic gracze ze duzo spedzam na serwie czasu i regulamin tez podszlifowalem mam nadzieje ze tym razem moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone <3
10. Steam_ID:STEAM_1:0:54121004
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: roznie ale wydaje mi sie ze takie 4-5 dziennie to na spkojnie 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):w dni robocze gram o roznych porach kazda godzinna mi pasuje do grania tak samo w weekend
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:1879(tyle mialem 23 maja) aktualnie mam 1990
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):nie
Edytowane przez RyKoS
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności