Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga


kryseks

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick 

 E.N.D

2. Kto zawinił? (admin/gracz)

 Admin

3. Nick oskarżonego

 Speak,_,ヅ ʰᵉʲ;ʰᵉʲ

4. Steam_ID oskarżonego

 STEAM_1:1:31072198

5. Data i godzina zdarzenia

 23-06-2019 11:27

6. Mapa

 cs_sauna_go

7. Opis sytuacji

Sytuacja wyglądała następująco, gdy zostałem zabity to oglądałem jak gra oskarżony, a że kiepsko strzelał to zapytałem czy jest "najebany" A On wtedy do mnie "że to jest obraza admina". A więc mnie to rozbawiło bo w końcu nic mu takiego nie powiedziałem, żeby go tym urazić po czym zapytał "czy mnie to bawi", a więc odpowiedziałem "że tak" i po tej mojej odpowiedzi dał bana. Chciałbym dodać, ze w konsoli szukał tego wszystkiego z dobre 3min i stał wtedy afk, a więc nie rozumiem po co w ogóle tacy ludzie(za przeproszeniem) z kijem w pupie i nieznajomością podstaw source dostają admina? Dostał admina i teraz nagle stał się ważny i sodówka uderzyła. To tyle z mojej strony. Pozdrawiam

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie)
Kilku graczy wtedy było na serwerze i słyszeli wszytko, ale myślę, że nie będą potrzebni bo oskarżony sam się przyzna ;)

Bez tytułu.png

Edytowane przez kryseks
Brak lirerki
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kryseks napisał:

Kilku graczy wtedy było na serwerze i słyszeli wszytko, ale myślę, że nie będą potrzebni bo oskarżony sam się przyzna

To niezły dowód ....

 

Będę dobry i pozwolę Ci zedytować post, żebyś demko wrzucił 

 

 

 

EDIT:

 

1) Nie wiem jak dobrze się znacie, ale skoro nie najlepiej to może faktycznie nie powinieneś drążyć tematu ?

2) Mnie osobiście takie słowa by nie ruszyły, ale speak'a one nie rozbawiły. Nie wiem jaki jest powód ale może są ku temu jakieś podstawy

3) Nie będę już wnikał czy to była obraza czy nie, ale @Speak przy tych słowach powinieneś ostrzec gracza, że na za dużo sobie pozwala. Z tego co wiem nie sprawiał do tej pory kłopotów.

 

Skarga przyjęta a speaku z ostrzeżeniem :) 

Edytowane przez RyKoS
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.2. Zakaz obrażania graczy na serwerze [Ostrzeżenie / Ban na 1 godzinę / Ban na 1 dzień]

3.3. Zakaz obrażania adminów na say/tsay/u@/ bądź przez mikrofon [Ostrzeżenie / Ban na 1 dzień]

Więc  myślę że potraktowałem cię raczej ulgowo 

tutaj masz demko 

http://414339.node92.pukawka.pl/dem-cs_sauna_go-1561281106-1561282661.zip

Edytowane przez Speak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności