Skocz do zawartości

Kicki/Bany za mikro


Budyniowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Piszę ten temat, ponieważ mnie to wkurza.

Jak gracz ze steamem się odezwie przez mikro to odrazu leci kick/ban "Ogarnij mikro", bo rzekomo adminom trzeszczy (oczywiście ns... )

Ale gdy ns sie odezwie to graczom, którzy grają na steam też trzeszczy, a za to ns nie dostają bana...

 

Jak na moje admin powinien w ogóle mieć STEAM, aby można było go poinformować o czitach nie wchodząc na forum.

Na każdym serwerze jakim znam, aby mieć admina trzeba mieć ~ STEAM ~ !

 

 

 

Przecież STEAM też ma prawo rozmawiać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zróbmy tak, i załóżmy admin NS*, gość gada przez mikro (dzieciak) i pierdoli, admin oczywiście nie słyszy. Co ma zrobić ? Graczom się na słowo nie wierzy, admin ma sam zobaczyć czy to prawda. To dzieciak będzie wam pierdolił, a admin nic z tym nie zrobi, bo go nie zbanuje. 

 

Jestem na NIE.

 

 

* - Większość adminów to NS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy, może i tak, ale jakby była ta sama sytuacja lecz z Steamem? To też admin nie uwierzy na słowo, ale i tak da bana lub kicka, bo mu trzeszczy. Mi jak NS gadają też trzeszczy, a mogą gadać więc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wgrałem plugin który zabrania gadanie NS ze Steamami

 

W sensie są podzieleni.Non Steam słyszy tylko non steam ,a steam słyszy steam'ow

 

Jeden bug jest taki że gracze ze steam'em sprzed aktualizacji nie będą słyszeć ani steaow ani non steam'ow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: WyjaśnioneJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności