Skocz do zawartości

braxton


horeth

Rekomendowane odpowiedzi


Nick: braxton
Wycinek z konsoli(bez IP)*

Admin: Console
Reason: Cheat detected
Length: permament.
Disconnect: You have been banned by this server, check https://forum.cs-classic.pl/ for more info


Serwer: CS:GO Free For All 128tick
Link do banahttp://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:111792062&advType=steamid&Submit

Wyszedłem na mida dałem głowę adminowi o nicku "Baton", a po dwóch sekundach wyskoczyło mi okienko z informacją o banie. Mogę dodać, że po moim strzale jakiśg gracz zaczął na czat wysyłać coś takiego:

me1N-‎ : getlight.glhf Activated
me1N-‎ : getlight.glhf Activated
me1N-‎ : getlight.glhf Activated

więc wydaję mi się, że admin źle spojrzał na nicki i zbanował mnie za czystą grę. Trochę żenujące.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca nie wiem jak to było, widziałem tylko, że gra na serwerze i coś dobrze strzela, nie widziałem także zgłoszenia na u@ o możliwym cheaterze choć nie ukrywam, że mogłem je przeoczyć. W jednej z rund zobaczyłem tylko, że został zbanowany ale nie zwróciłem uwagi czy przez jednego z adminów czy przez system. 

 

edit: 

Nie przypominam sobie żebyś dał mi głowę w tym meczu nawet, z tego co pamiętam to byłem w tamtym momencie na b, nie w oknie.

Edytowane przez Agent_Baton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w takim razie przepraszam Baton. A co do bana to mógłbym wiedzieć co dokładnie znaczy, że zostałem zbanowany przez konsolkę? I w jaki sposób mogę walczyć o unbana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to jest taki sam plugin jaki Karol mial na arenkach. Wykrywa on najprostsze czity, lub tez banuje za frazy "bindy z cheata jak zabiles". Zakladam ze jest tez tutaj, i jezeli to nie byles ty i nic nie masz, a byl na serwerze chlop z realnymi cheatami, ktoremu wyskakiwaly tak bindy, to wydaje mi sie, ze mial on antybana, ktory zmienial mu SID, wiec konsola zbanowala ciebie bo miales takie samo SID. Poprawcie mnie jak sie myle, ale wiem ze takie cos na 1v1 bylo.

1. Edytuj posty

2. Poczekaj gosciu, w goracej wodzie kapany jestes,.

 

Edytowane przez SnuFFy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Cytat

L 07/27/2019 - 17:16:08: [sbpp_main.smx] "Console<0><Console><Console>" banned "braxton<436><STEAM_1:1:111792062><>" (minutes "0") (reason "Cheat detected")

EZfrags.co.uk

 

Wbiłeś odpalony, wyświetlił Ci się EzFrags albo Ezfrags.com, albo ezfrags.co.uk, albo jakakolwiek jego odmiana i dostałeś bana z automatu. Takie bindy wyświetlają się na tym najtańszym gówno cheat, więc ban nie jest przypadkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności