Skocz do zawartości

UB StiCo


GoD

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: StICoViper
Wycinek z konsoli(bez IP)*:
 

Disconnect: StiCoViper - You have banned on server!!
Ban Reason: wh
Ban End: 01-08-2019 13:05
Server: ★RESET★ COD 128TR ★Cs-Classic.pl★ !ws ★ Call of Duty ★

 

Serwer: COD
Link do banahttps://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:176182965&advType=steamid&Submit

Demko - http://414339.node92.pukawka.pl/dem-cs_italy-1564655640-1564657251.zip

Cała akcja 20:24 - 21:13

Edytowane przez StiCoViper
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak. Nie dostałeś bana za demo które podałeś nie martw się ;3

http://414339.node92.pukawka.pl/dem-de_dust2-1564606016-1564607630.zip

Runda 2
2:14- Celny strzał przez bramę cóż może jesteś na tyle zdolny że wiesz w której sekundzie strzelić bo bywa i tak ;)
2:39/48- Wcale nie przejmujesz się że ktoś może być na respie CT od razu wybiegasz patrząc w stronę rampy/samochodu szybki oddany strzał prosto w głowę nic dziwnego bywa i tak :D. Następnie biegniesz w stronę bs`a nie przejmując się że ktoś może być w celowany z b`a w spawn`u  CT zabijasz osobę skaczącą do respa. Może słyszałeś może nie jak dla mnie dziwna sytuacja.
Runda 3
3:28/29- Znów idealny strzał z tym że troszkę poczekałeś z racji iż CT się zatrzymał chwilowo,można powiedzieć że widziałeś jego fragment ciała. Faktycznie lecz nie sądzę byś był na tyle szybki by aż tak perfekcyjnie zareagować
3:48/49- Gasisz mołotova po czym dajesz perfekcyjny strzał w głowę (Troszkę farta?)
Runda 4
5:08/09-Słyszysz jak dojeżdża tunele dajesz strzał przez smoka nic dziwnego w sumie
Runda 5
6:10/11- Zmiana miejsca wcelowania się przez bramę hmm czyżby dlatego że CT właśnie jest już po drugiej  stronie? Całkiem szybka reakcja nie sądzisz? ^^
6:14/16- No niestety mimo smoka i bramy która stoi Ci na przeciw enemy strzał jest zbyt szybki i niestety pudło warto się starać :)
Runda 6
7:15/16- Znów ta nieszczęsna brama jak i Ty na przeciw biednego CT`ka ;( Zbyt szybko oddany strzał mój drogi.
7:20- Idealnie czekasz aż CT przeskoczy po czym oddajesz niecelny strzał
7:41/42 Ponownie nie przejmujesz się że ktoś może stać na piaskach czy też Goosie/Romanie zwał jak zwał, od razu wcelowujesz się w b`a
Runda 7
Nic ciekawego
Runda 8
10:51- Wracamy co dość często widzianej u Ciebie akcji czyli zbyt szybko oddany strzał przez bramę
Runda 9
11:10/11- To samo co rundę temu jak i przez prawie całą mapę,jednak tym razem przeciwnik poszedł troszkę wyżej jak i Twój celownik za nim :)
11:15/16- Idealny strzał przez "szparkę" :D
11:25/30- Tutaj jest coś czego nie rozumiem zbytnio. Patrząc na to co zobaczyłem do tego momentu myślałem że będzie to naprawdę łatwy frag zwłaszcza że przeciwnik stał w miejscu natomiast Ty nie trafiłeś 3/4 strzałów? Wybacz ale ja tego nie kupuję osoba która potrafi tak celnie strzelać przez bramę czy też nawet smoka nie odwala czegoś takiego, jest to tylko moje zdanie ;)
Runda 10
12:40/41- Zbyt szybko ponownie...
Runda 11
13:55/6- Zbyt szybko jak i niecelnie  chowasz się za murkiem czekasz na reload co jest w sumie normalne lecz dosłownie klatka po klatce widać jak wychylając celujesz w gracza który jest schowany za bramą prawy dolny róg (może to być przypadek) lecz nie wracasz już wcelowany w "szparkę" a zabijasz osobę która jest nie dość że za bramą to jeszcze na tej bramie jest smoke
Runda 12
Nic
Runda 13
17:05- Minimalny ruch celownikiem jak i podążanie za nim za przeciwnikiem oraz oddanie celnego strzału znów przez "szparkę"
Runda 14
18:58- Znów ten minimalny ruch celownikiem jak i ponowne oddanie celnego strzału przez bramę,smoka
18:59/19:00- Nie jestem pewny co tu się stało ale wydaje mi się że coś nie zadziałało i nie zauważyłeś że przeciwnik jest za bramą :D
19:03- Poważnie dalej kontynuujesz strzelanie przez bramę? No udało Ci się brawo! Kolejny celny strzał! :D
19:09- W sumie radar jak i sam dźwięk pokazał czy też uświadomił Cie,że są tam przeciwnicy jednakże oddanie pierwszego strzału i to tak celnego? Jestem w wielkim szoku jakiś Ty dobry,a może czysty fart :) Dziwne jest dla mnie to czemu potem wybiegłeś jak gdyby nigdy nic na tego longa nie bojąc się że ktoś może patrzeć dalej bramę. Ani trochę nie przejmujesz się ani pit`em ani samochodem biegniesz prosto w bs`a
19:27/28- A gdzie to się celuje? xDD
Runda 15
20:28/20:31- Co tu dużo mówić schemat się powtarza..
20:51/2- Wybiegłeś wcelowany prosto w gracza który był schowany za skrzynką.

Co prawda demo nie jest rozpisane do końca o ile się nie mylę zabrakło dwóch rund. Oczywiście były one przeze mnie obejrzane aczkolwiek nie wniosły by nic nowego.

Podsumowując jak dla mnie jest to oczywiste że nie grasz czysto za dużo akcji typu strzały przez bramę jak i smoka. Wiele akcji dla mnie nie zrozumiałych takich jak właśnie wybieganie na ślepo bez sprawdzania pozycji jak i natychmiastowe celowanie w przeciwnika. Wydaje mi się że osoba która by tak strzelała jak Ty z taką precyzją nie popełniała by takich oczywistych błędów :)

 

  • Like 6
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Jeden z moderatorów działu udzielił Ci odpowiedzi.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności