Jump to content
Sign in to follow this  
angel123

ub

Recommended Posts

Posted (edited)

Nick:angel
Wycinek z konsoli(bez IP)*: Admin: Opka
Reason: Speedhack
Length: permament.

Ban Reason: speedhack
Ban End: permament.
Server:ffa mirage/cache
Serwer: FFA
Link do bana:https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:197651373&advType=steamid&Submit

Ps ;) Jego (chyba) kolega dodal mnie do znajomych po czym dostalam kicka z powodem "wypad z serwera" , gdy ponownie wbilam zagralem 1 runde i zabilam admina w plecy.Bez sprawdzania dal mi bana z powodem "speedhack".

Wszystko się zgadza , dostałem informacje ,sprawdziłem sam posiadasz więcej niż jednego vaca na koncie ,odpowiedz jest prosta automatycznie  zostałeś zbanowany , nie tolerujemy takich cwaniaczków pozdrawiam .

Nie sprawdziles nie dostales informacji :) niech ubteam zobaczy demko badz opiekun.A co do vacow na koncie to ich nie mam tylko"gamebany" na darmowa gierkie i dbd :) 

Edited by angel123

Wszystko się zgadza , dostałem informacje ,sprawdziłem sam posiadasz więcej niż jednego vaca na koncie ,odpowiedz jest prosta automatycznie  zostałeś zbanowany , nie tolerujemy takich cwaniaczków pozdrawiam 

• Haha 4
  • Confused 4

47 minut temu, matis123212 napisał:

Wszystko się zgadza , dostałem informacje ,sprawdziłem sam posiadasz więcej niż jednego vaca na koncie ,odpowiedz jest prosta automatycznie  zostałeś zbanowany , nie tolerujemy takich cwaniaczków pozdrawiam 

To nie jest rozpiską. Albo rozpisujesz demko z czasami kiedy się to stało, albo niestety, ale możesz stracić admina. Takich rzeczy się nie olewa. To tłumaczenie nic nie daje, a jest nawet równoznaczne z tekstem "Nie podobasz mi się, wypad."

@matis123212 Masz czas do 20:01 jutro. Ani minuty dłużej.

Od zawsze trzymamy się zasad, aby admin banujący miał powody do tego bana, a nie tylko widzimisię. A wytłumaczenie czemu jest taki ban, będzie lepszym wyjściem.

Czekamy na rozpiskę.

Pozdrawiam cieplutko.

• Like 6

Witam jeszcze bardziej gorąco , pobrałem demko ,obejrzałem całe i nie znalazłem żadnych podejrzanych sytuacji , najwidoczniej pospieszyłem się z banem wybacz . 

• Haha 4
  • Confused 6

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines