Skocz do zawartości

ub


angel123

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:angel
Wycinek z konsoli(bez IP)*: Admin: Opka
Reason: Speedhack
Length: permament.

Ban Reason: speedhack
Ban End: permament.
Server:ffa mirage/cache
Serwer: FFA
Link do bana:https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:197651373&advType=steamid&Submit

Ps ;) Jego (chyba) kolega dodal mnie do znajomych po czym dostalam kicka z powodem "wypad z serwera" , gdy ponownie wbilam zagralem 1 runde i zabilam admina w plecy.Bez sprawdzania dal mi bana z powodem "speedhack".

Wszystko się zgadza , dostałem informacje ,sprawdziłem sam posiadasz więcej niż jednego vaca na koncie ,odpowiedz jest prosta automatycznie  zostałeś zbanowany , nie tolerujemy takich cwaniaczków pozdrawiam .

Nie sprawdziles nie dostales informacji :) niech ubteam zobaczy demko badz opiekun.A co do vacow na koncie to ich nie mam tylko"gamebany" na darmowa gierkie i dbd :) 

Edytowane przez angel123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, matis123212 napisał:

Wszystko się zgadza , dostałem informacje ,sprawdziłem sam posiadasz więcej niż jednego vaca na koncie ,odpowiedz jest prosta automatycznie  zostałeś zbanowany , nie tolerujemy takich cwaniaczków pozdrawiam 

To nie jest rozpiską. Albo rozpisujesz demko z czasami kiedy się to stało, albo niestety, ale możesz stracić admina. Takich rzeczy się nie olewa. To tłumaczenie nic nie daje, a jest nawet równoznaczne z tekstem "Nie podobasz mi się, wypad."

@matis123212 Masz czas do 20:01 jutro. Ani minuty dłużej.

Od zawsze trzymamy się zasad, aby admin banujący miał powody do tego bana, a nie tylko widzimisię. A wytłumaczenie czemu jest taki ban, będzie lepszym wyjściem.

Czekamy na rozpiskę.

Pozdrawiam cieplutko.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności