Skocz do zawartości

Leave - WH


SnuFFy

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Snuffik

Nick podejrzanego*: Leave

Dane podejrzanego [SID]*: STEAM_0:1:511346001

Data (dzien, gg:mm) zajścia: 13.08.2019 10:00

Twój dowód*: http://414339.node92.pukawka.pl/dem-cs_office-1565683765-1565685325.zip

Rodzaj cheata*: WH/Aimlock

Nazwa mapki: Office

Czasy podejrzanych akcji*: Podane rundy z demka

IP /Nazwa serwera:  Codmod

 

Od razu mowie, ze sprawdzam kazda podejrzana akcje kilka razy, zeby nie bylo. Obserwowalem chlopa dzisiaj rano na dwoch mapach, w dodatku nie bylem jedynym, ktory tak twierdzil.

Runda 1: Nic dziwnego, dostal w dupsko.

Runda 2: Wchodzi sobie tam na schodki, sprawdza wpierw Lodowe przed officem lecz potem nastepuje dziwna rzecz, zero sprawdzania connectora, i od razu wpatruje sie na wejscie od Terro, przy czym nawet tam nie patrzy, celownik siedzi na przeciwniku w paperze. Potem podchodzi szybkim krokiem na mida, sprawdza connecta, nic nie ma, wiec madrosc nakazuje sprawdzic okno i Terro, gdyz tam nie mial teammatow, lecz wg mnie zauwaza dwoch graczy przed Paperami, wiec udaje sie bezpiecznie do connecta. Potem przeteleportowany dostaje w dupsko.

Runda 3: Wie, ze KRR jest w office, stracil tam teammate'a. Wchodzi przez okno po czym nie sprawdzajac ani shorta, ani lewej czesci office'a przez snowmana wchodzi na srodek i strzela z jak dla mnie przedwczesna jak dla mnie reakcja. Ja znam graczy, ktorzy potrafia tak szybko zareagowac ale bez przesady. Ledwo zauwazyl te pixele i juz zaczal strzelac, w dodatku prosilbym zauwazyc jego movement w porownaniu do strzalow. Dostaje w dupsko bo KRR umie strzelac.

Runda 4: Nic ciekawego.

Runda 5: Szczerze watpie, zeby slyszal tego esnajpera, ktory nadchodzi z terro i wyglada to bardzo mocno jak WH, biegnie, po czym zauwaza zblizajacego sie wroga i oddaje strzal. Jezeli bylo slychac tu kroki, to prosze mi to wypomniec.

Runda 6: Co to jest wgl za wychylenie na gracza katu? Nie sprawdzil wgl lewej czesci longa od strony shorta, od razu wychylil i missnal quickscope'a we wrogiego esnajpera, nie mial zadnego info ze tam jest. Potem normalny frag, a nastepnie smieszne jak dla mnie wychylanie na krra, i potem albo boski strzal, albo aimlock w glowe pod koniec rundy.

Runda 7: Nie wiem co on tu zrobil.

Runda 8: Normalnie wychyla na mida, potem normalne wychylenie na longa lecz potem zaczyna sie zabawa. Pickuje snajperow na terro i sa to bardzo szybkie strzaly jak dla mnie, za szybkie.

Runda 9: Sprawdza normalnie mida i longa, ma tez info o ilosci graczy na oknie z radaru. Decyduje sie na rush w strone terro. Pytanie, czy jest to rush normalny? Kto o ludzkich zmyslach rushowalby terro z five sevenem, wiedzac ze na plecach ma sie 4 osoby? No tak, pewnie osoba, ktora wie ze na Terro jest tylko 1 gracz i mozna tam wejsc bezpiecznie ;) Nie przyklada sie do sprawdzenia TT bo po co, skoro nie ma tam graczy? Kieruje sie od razu na longa, dalej tylko z five sevenem bo ma info z radaru o jednym graczu.

Runda 10: Zauwazyliscie pewna zmiane w tej rundzie? No tak, ciagle pushuje te schody z awp albo kosa, ale teraz niespodziewanie, nie majac info ze pushowany jest mid, wybiega na blisko z five sevenem. Dziwne co nie?

Runda 11: Wyciaga nade ale nie decyduje sie zeby go rzucic, bo ma teammatow w poblizu. Potem widzi ze z connecta strzela sniper wiec go pickuje i wyczekuje. Calkiem szybki strzal w reke przeciwnika. Potem nastepuje normalne pickniecie na KRR.

Runda 12: Wychodzi z okna i nie wiem szczerze co to bylo. Chcial probowac strzelic przez sciane czy cokolwiek? Jakby jeszcze przez szpare probowal pickowac no ale zeby az tak? Potem kieruje sie do connecta i zabija goscia z shorta. Szybki rush longa, wgl nie pickuje czy ktos z TT bedzie wcelowany i od razu zaczyna przymierzac sie do strzalu w glowe przez sciane na gracza katu probujacego pickowac z TT na longa.

Tyle rund ode mnie, jak dla mnie az nadto, zeby powiedziec, ze ten gracz ma wspomagacze. Jezeli bedzie potrzeba to moge rozpisac jeszcze demko z westwooda :) 

@DonSalerii Dzieki ;) 

 

Edytowane przez SnuFFy
  • Like 5
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności