Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na Administratora Czesio


Haqu

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Haqu
 
2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin
 
3. Nick oskarżonego: Czesio
 
4. Steam_ID oskarżonego: Forum
 
5. Data i godzina zdarzenia:21:40
 
6. Mapa: Ta, która jest po resecie serwera
 
7. Opis sytuacji: Przy kończeniu zabawy "Prawda lub Fałsz" wydałem polecenie - Ustawcie się na markerze, Gracz "królik" był na beczkach obok markera ( wszyscy stali w rzędzie) więc dałem mu karniaka, po czym nie wykonał mojego polecenia w dalszym ciągu więc go zabiłem. Prowadząc dalej Admin Czesio, zapytał się za co go zabiłem wyjasniłem to co jest napisane powyżej i słysząc duże oburzenie i nacisk z jego strony ( podkreślam, że w moim odczuciu i nie koniecznie robił to celowo ze względy iż prowadziłem TT po markerze i wyjaśniając musiałem też pilnować nadciągających TT) postanowiłem odrodzić gracza królik. Po jego odrodzeniu gracz ten dalej utrzymywał, że wykonał polecenie i zarzucał mi iż zrobiłem na nim freekilla, wiec go zabiłem (cofnięcie FK) ponieważ byłem pewnien, że nie wykonał mojego polecenia. (Demko 3 albo 4 runda). Prowadzać dalej zostałem permanentnie zbanowany na granie w CT.
Nigdy nie byłem karany na tym serwerze, administrator nawet nie dał mi szansy naprawienia jego zdaniem fk (chociażby FD dla niego), nie próbował ze mną wyjaśnić tej sytuacji. Argumentował mojego perma tym, że ktos już mu pisał iż nie ogarniam CT, dodam tylko, że Gram w tryb Jail Break od CS 1.6, Cs source,Cs GO. Nie jednokrotnie pełniłem funkcje admina. Po takim zachowaniu Myślę, iż admin ten był z tym graczem po prostu na TS3 no i admin to admin przecież może zbanować jakiegoś tam gracza.
 
8. Dowody (demo/screeny/świadkowie):Świadkowie (demo)
 
9. Wynik/numer rundy/czas: runda nr 3,4

 

  • Haha 3
  • Zmieszany 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była masa skarg na Ciebie, demka na których widać, że kompletnie nie ogarniasz regulaminu. Twoja dzisiejsza sytuacja tylko potwierdziła co mówili gracze. Popełniasz fk, ożywiasz gracza. Następnie nie podoba Ci się jego zachowanie i zabijasz go za poprzednie polecenie bo taki masz kaprys? Co to ma być?
Odniosę się do twojego zdania poniżej:

19 minut temu, Haqu napisał:
nie próbował ze mną wyjaśnić tej sytuacji.

 Jak nie próbowałem? Pytałem się za co go zabiłeś. Ty odpowiadasz na to za wcześniejsze polecenia, za które SAM GO OŻYWIŁEŚ. Lecimy dalej, sytuacja w celi, karniakujesz dużo razy każdego bez powodu, niektórych obijając do poniżej 50hp, zabijasz jedną osobę, wpisuje fk, a ty odrzucasz je, dopiero później tłumacząc co zrobiła, mimo, że mogła tego nie zrobić. Nie da się tobie nic wytłumaczyć, idziesz ciągle za swoim zdaniem. Moją decyzję o zbanowaniu Ciebie uzgodniłem jeszcze z guardem @Makselele, który był przy tej sytuacji. Jeżeli masz zastrzeżenia co do mojej wypowiedzi mam demka rozpisane od jednego gracza. 

  • Like 10
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam byłem przy sytuacji gracze zgłaszali nam mase skarg na Ciebie  i zamiast normalnie pogadać z nami wyjasnic sytuacje na spokojnie zaczynasz krzyczeć, przeklinać przy tym nie dając nic sobie wytłumaczyć. Tyle z mojej strony cała sytuacja została rozpisana wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naucz się pisać skargę po nie podałeś demka, id,mapy.A tak z sytuacją to królik był obok markera więc dałeś mu karniaka ale nie powiedziałeś za co i mówisz mu żeby się domyślił,wiesz o tym że jak karniakujesz to musisz wyjaśnić za co,bo np mógł pomyśleć że odwrócić się na północ albo robić przysiady.Jeśli go odrodziłeś to przyznajesz racje że popełniłeś fk i go odradzasz, a ty jednak zdecydowałeś że nie popełniłeś fk ponieważ gracz powiedział że nie powinien być zabity,czyli wychodzi jeszcze że nie byłeś pewny co do decyzji czyli jeśli nie wiesz czy popełniłeś  fk odradzasz gracza.Zdecyduj się czy go chciałeś odrodzić czy zabić bo piszesz że dałbyś mu FreeDay'a no to po co go odradzasz jeśli uważasz ze nie popełniłeś fk .Na koniec zacząłeś bluzgać i wyszedłeś  z serwera.Opis sytuacji to opis sytuacji a nie twoich osiągnięć i  nie masz dowodów że admin i ofiara byli na ts i kazał mu ciebie zbanować więc dlaczego oskarżasz go że od tak cie zbanował.Jak dla mnie słuszny ban 

  • Like 3
  • Dziękuję 2
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czesio Masa skarg i nic z tym nie robiłeś? Dziwnę, że przy pierwszym lepszym fk od razu banujesz permanentnie z chęcią zobaczę te rozpiski demek ( czemu ich nie sprawdziłeś).Jedziemy dalej, polecenie było (zakaz posiadania broni) staliście we 3 w sobie a 1 z was miał granat wiec go obiłem po czym wszedł w was więc próbowałem go zabić przez was (uleczyłem was bo nie celowałem w was tylko w typa który miał broń) Jeżeli odrzucam ( tak widzę powód) fk i potem tłumacze to znaczy, że nie było fk ( nie miałem sytuacji, w której odrzucam i nagle mówie a nie jednak nie admin ożyw go) jezeli jest na demku prosze o podanie rundy. Nie będę się z tobą zgadzać jeżeli moim zdaniem nie masz racji. 

@Makselele To, że było tyle skarg na mnie świadczy tylko i wyłącznie o was, nie dostałem żadnego ostrzeżenia o zażaleniach o mnie przed moim banem. Sprowokowała mnie do tego ta sytuacja z czego nie jestem zadowolony.

@Nyro Mówicie o mojej nie znajomości regulaminu, bardzo proszę - nie wykonwywanie poleceń -bunt/śmierć. Sam kilka razy zdarzyło mi się odrodzić kogoś, kto na to nie zasługiwał (nie wykonywanie poleceń) jest karane śmiecią z tego co mi wiadomo. Po zastanowieniu się nad fk stwierdziłem iż gracz nie wykonywał poleceń więc nie było fk i go cofnąłem. Zdecydowałem co świadczy o tym, że go zabiłem. Moje osiągniecia? Jeżeli ktoś mi mówi, że nie ogarniam CT to staram się uargumentować to co mówię. Nie oskarżam są to moje przemyślenia do zaistniałej sytuacji, co widać pod koniec mojej wypowiedzi.

 

jestli chodzi o nasze wyjaśnianie to powiedziałeś mi za co dostałem bana powód" nw kurcze rozmyślenie się na temat fk??" chymm co by zrobić w tej sytuacji a ktos mi pisał że nie ogarnia CT a tu akurat podepne sie pod tą sytuacje i dam mu perma :(

 

 

Nie przypominam sobie bym freekillował osóby ze względu mojego zdenerwowania, za to potwierdzam że zabijałem gościa, który nonstop mnie wyzywał ponieważ powinnien dostać bana, jak i stało się to kilka rund później o ile to ma znaczenie.

 

Dobra nie chce mi się już pisać non stop tego samego zabiłem gościa który nie wykonywał poleceń, skróćcie tego bana, jeżeli nie chcecie to zamknijcie

Edytowane przez Haqu
  • Like 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 8
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się czytać tego co jest wyżej ale pamiętam, że zabijałeś już kiedyś bez powodu bo "ktoś cię zdenerwował". Była również sytuacja, że zabiłeś typa bo cie wyzywał, po czym sam go zacząłeś wyzywać a to co zrobiłeś tłumaczyłeś tym, że powinien dostać bana i wolisz go zabić niż go słuchać. Nie wydaje mi się, żebyś był odpowiednią osobą do grania w ct a funkcję admina prawdopodobnie pełniłeś na jednoosobowej grze z botami bo nie wydaje mi się żeby ktoś był skłonny dać ci taką rangę.

  • Like 4
  • Dziękuję 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś nie wykonuje poleceń to właśnie jest jeszcze taka opcja jak karniaki którą zastosowałeś,więc czemu mu nie wyjaśniłeś co robi źle,jeśli stosujesz karniaki? Czy ty przyznajesz się że odradzasz graczy chociaż nie popełniłeś fk? Nie wykonywanie poleceń jest karane śmiercią, wtedy kiedy prowadzący tak postanowi,a ty zastosowałeś karniaki więc karniakujesz gracza który nie wykonuje poleceń i TŁUMACZYSZ MU żeby poprawił polecenie które wydałeś.Czas na zastanowienie masz wtedy kiedy gracz wyśle fk i wtedy go rozpatrujesz i decydujesz czy popełniłeś fk czy nie,jeśli nie, nie odradzasz Jeśli tak, odradzasz i nie zmieniasz decyzji, nawet gdy zmieniłeś zdanie na temat fk. Jeśli po odrodzeniu gracza uważasz jednak że nie popełniłeś  fk to go i tak zostawiasz ponieważ wtedy już nie jesteś pewny co to decyzji.Tak potwierdziłeś to jak "uargumentowałeś" i zacząłeś przeklinać i krzyczeć.Tylko po co te przemyślenia,jeśli tak myślisz to zostaw to dla siebie bo to są oszczerstwa

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na demko z tej akcji w skardze. Odrzuciłbym ale jest już zbyt duży odzew.
Tutaj niżej rozpisałem demko, które ktoś mi podesłał na pw

Pierwsza runda. Złamany punkt regulaminu 7.9 i kłótnia z graczami jak bardzo cie to nie obchodzi i wiesz lepiej.
7.9 Strażnicy mogą używać granatu dymnego w GunRoomie w celu ukrycia ich pozycji.(Smoke, molotov, dmg z HE nie mogą wychodzić z poza GR'a)
Druga runda.
4.7 CT ma zakaz kłamania i żartowania z więźniów które skutkowałoby ich śmiercią.
Później wyrzucasz bronie wskakujesz na zabawę z więźniami co kończy się zbugowaniem ich w twoim modelu.
4.4 Klawisze są zobowiązani do pilnowania Więźniów. Klawisze mają zakaz bezcelowego biegania po mapie, bawienia bądź zwiedzania.
22 minuta demka Offen i szynka. Nie wiem czy wy czytaliście regulamin, ale jest taki punkt ,który mówi tak:
1.15 Zakaz zagłuszania strzelając z broni.
To ,że był duszek nic nie znaczy.
23:04 "Masz jeszcze dziesięć sekund" Nie minęły nawet 2 i zabiłeś gościa. Skoro dajesz określony czas to czemu zabijasz przed jego upływem?
25:15 Obraza, aż szkoda cytować.
29:32 Skoro zrobiłeś już coś typu mam talent na 9 więźniów i przeżyło 4 którzy jako jedyni cokolwiek wymyślili, to czemu na końcu z powodu braku kreatywności wybierasz sobie który przeżywa. Zabawa na 9 osób z czego 1 przeżywa, nie robi się tak i jest to też karane.
37:30 Prowokowanie więźniów, znowu to co pisałem o rundzie drugiej patrz 4.4. Potem rzucasz HE w więźniów bez powodu.
4.5 Klawisz ma zakaz zabijana bądź obijania więźnia bez powodu.
38:20 Jak dla mnie gra pod kille. Dostał smoke z ruletki na zabawie gdy zostało mało osób po czym od razu go wyrzucił. Wiadomo ,że ruletka jest na własną odpowiedzialność ,ale nie musiałeś go zabijać. Zabiłeś go po czym ożywiasz bo nagle ci się zdanie zmieniło "jest mi cie szkoda dlatego cię ożywiłem"
41:00 Wyrzucasz sobie bronie za rogiem i biegniesz do nich uczestniczyć w zabawie. Później tt podnosi sobie twoją broń i nagle wielkie zdziwienie, że ten ma glocka ten kałacha co sie dzieje. Wydawanie poleceń bez prowadzącego, nie ma czegoś takiego ,że jeżeli ktoś ma broń to jest pozycja buntu. Prowadzący mówi kiedy jest pozycja buntu i regulamin a nie ty. Śmieszne jest to że dałeś im bronie i plujesz się ,że ktoś w ciebie strzela XD.
Z tego demka to koniec. Ban na ct na pewno zostanie.
Czekam do jutra na demko odwołujące się do tej skargi, jeżeli nie będzie skargę odrzucam.

Edytowane przez Gemciu
  • Dziękuję 3
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności