Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]SKARGA NA ŁAJCIN


Ksawery

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: PoProstuKsawery

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz): gracz

 

3. Nick oskarżonego: łajcin 

 

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:0:488220917

 

5. Data i godzina zdarzenia:18:44

 

6. Mapa: jb_dust2_v47_cscfix

 

7. Opis sytuacji:

 Gracz łajcin w 2 rundzie postanowił zrobić simona mówi niestety nie ogarnął tego i zrobił mass fk dodam jeszcze że powiedział komende odwołuje wam kucaka i wstały 2 albo 3 osoby i nie zabił ich, gracze mocno zburzeni krzyczeli że zrobił faworke, oskarżony powiedział ze nie widział kto wstał wiec ich nie zabije po chwili zabił te osoby które wstały czyli skłamał potem w 3 rundzie gdy prowadził Anonymous wpad do kostki i narobił kolejne freekile ponieważ postanowił pozabijać te osoby które go biły moim zdaniem totalnie nie ogarnia ct . @Makselele to niezmienia nic ,sadze ze nie ogarnia  a powiedziałem mass kill ponieważ podsumowałem 2 rundy   

8. Dowody (demo/screeny/świadkowie):

 http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_dust2_v47_cscfix-1567096291-1567098883.zip  gracze którzy grali wtedy 

9. Wynik/numer rundy/czas: łajcin 2 i 3 runda           
Edytowane przez Ksawery
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy sytuacji z sajmonem i wyłtumaczłyem łacjnowi ze nie może tak robic i ożywiłem niesłusznie zabitych dwóch graczy wiec nw o co chodzi z massfk

a sytuacja z kostka : łajcin wpadł do kostki po czym anonymous powiedział wam srodek lasera a wy nadal biegaliście po całym polu kostki i biliście ctka

@Ksawery powiem tak dla mnie te sytuacje zostały wyjaśnione na serwie ale to ze łajcin sprawia problemy grają w ct to się zgodzę 

Edytowane przez Makselele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem demko i nie było żadnego mass FK, ale widać pełno błędów po stronie Łajcina. Bardzo często wchodzisz do CT i zauważyłem już wcześniej ze nie radzisz sobie najlepiej, robisz dużo FK i gubisz się w tym co mówiłeś, więźniowie bardzo często muszą ci tłumaczyć co zrobiłeś źle i dlaczego powinieneś przyjąć FK, a wracając do demka to gdy zrozumiałeś że nie "ogarniasz" Simon mówi po prostu skończyłeś zabawę ze strachu i kłamałeś że nie wiesz którzy gracze wstali chociaż bardzo dobrze widziałeś kto wstał, a kto nie.

Dziękuje pozdrawiam <3

  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli problem rozwiązał na serwerze admin, skarga jest bez sensu. Skoro wszystko było naprawione to gra się powinna toczyć dalej. Ty też popełniasz błędy i założę się, że w podobnej sytuacji, jeśli byś popełnił ten sam błąd miałbyś żal do osoby, która napisała na Ciebie skargę. Najwyraźniej kolega uczy się grać w CT i skoro administrator, który był na serwerze nie ukarał go w żaden sposób, to skarga nie powinna mieć miejsca. 

Skoro @Makselele, który był na serwerze zareagował i opisał sytuację tu to myślę, że dla @Gemciu jest to tylko formalność.

Pozdrawiam was kochani ❤️

  • Like 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sytuacja została wyjaśniona na serwerze to zamykam i uznaje jako przyjętą. Jeżeli gracz będzie sprawiać problemy napisz do kogoś z administracji lub do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności