Skocz do zawartości

5. Kolejka Premier League - TYPY


VinCent

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!

Po przerwie reprezentacyjnej wraca (moim zdaniem) najlepsza liga świata - Premier League (Liga Angielska).
Jako, że dużo na świecie fanów piłki nożnej, zapraszam do typowanie wyników i podawania swoich pewniaczków :D

Moje typy:

14.09.2019
 
15.09.2019
16.09.2019
 
Jednocześnie jako pewniaczki typuję:
Liverpool - Newcastle -> Newcastle nie strzeli gola (Kurs 1.63 - Virgil Van Dijk już o to zadba) :D /// wygrana The Reds
Brighton - Burnley -> Burnley strzeli gola (Ashley Barnes w formie + w każdej kolejce strzelali gola; oprócz Live)
MU - Leicester -> Leicester strzeli gola (Obrona United dziurawa jak ser szwajcarski, a Leicester ostatnio w gazie)
Tottenham - Crystal Palace -> Wygrana Tottenhamu
Norwich - Manchester City -> Wygrana City
 
Ryzysko jest małe -> dając 5zł możemy mieć 23 zł
 
A jakie są Wasze typy wariaty? :D
Edytowane przez VinCent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to bedzie raczej zdecydowana wygrana United, w dodatku nie wydaje mi sie zeby Wolves wygralo z Chelsea ale to sie da zobaczyc, bez Hazarda takiego kopa az nie maja. Co do reszty az tak bardzo sie nie interesuje, a no i arsenal 1:0 wygra :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SnuFFy napisał:

Wg mnie to bedzie raczej zdecydowana wygrana United, w dodatku nie wydaje mi sie zeby Wolves wygralo z Chelsea ale to sie da zobaczyc, bez Hazarda takiego kopa az nie maja. Co do reszty az tak bardzo sie nie interesuje, a no i arsenal 1:0 wygra :D 

Właśnie Wan Bissaka niewiadomo czy zagra, ostatnio obrona United kuleje (Southampton było bliskie zwycięstwa) no i od trzech meczy nie zanotowali zwycięstwa. Jeszcze ta przegrana z Crystal Palace i nierówna forma napastników 🙈 Bardzo ich lubię i szanuję, ale Lester ostatnio w dobrej formie :D

A co do Chelsea... cóż... Po remisie z Sheffield Lampard musi w końcu wygrać; postawić wszystko na jedną kartę, a to stwarza wilkom okazje do kontraataków. Obrona Chelsea bez Rudigera też w nie najlepszym stanie.

No i tak, zgadzam się - Arsenal musi wygrać. Ale z nimi jak z Virtusami - stawiasz na nich to przegrywają, stawiasz przeciwko nim to wygrywają haha
Dlatego wolę dać remis lub wygraną/remis. 5zł to nie dużo, a jak wejdzie to można pare litrów benzyny zatankować XDD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności