Skocz do zawartości

Rozczarowanie na temat klasy


ExTr3m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zacznę od tego że, jestem graczem coda201 lvl od kilkunastu  albo kilkudziesięciu edycji, pamiętam jeszcze początki e.snipera, z nie widka na kucaku. Dużo ludzi może mnie nie kojarzyć ponieważ zmieniam nicki😀 ale wracając, pisze ten temat ponieważ mam rozczarowanie na temat klas super Premium odnośnie następnej edycji która zacznie się 28.09.2019. Drogo administracjo, czy jest jakaś szansa aby pozostawić spencaz takiego jaki był na tej edycji, I przede wszystkim zmienić tą "Nową sp" która ma być? Grałem specnazem teraz na tej edycji I mogę powiedzieć, że klasa jest odpowiednia, to jest klasa Sp więc musi się wyróżnić czymś, a wy ja nerficie, no i delikatnie mówiąc  będzie słabsza w next edycji... ja wiem, że wy jako administracja  nie dogodzicie wszystkim na serwerze, grając na tej edycji na serwerze płakali I robili guwno burze ci gracze którzy mieli insta kila w klasie mam na myśli (e.sniper, komandos itp) bo nie mogli ugrać... Bo nie mieli dużych  szans jak insta kila nie siadł im.. druga sprawa jest taka, że tą klasę którą chcecie wprowadzić z pistolem szału nie robi dupy nie urywa... Nie wiem skąd ten pomysł na tą klasę ale na prawdę? To już wydaje mi się Hitman(zwykła nowa) lepszy niż ta nowa El Pistoler(sp, nowy) czy jakoś tak.  Nie dość, ze trzeba płacić za te klasy (sp) to jeszcze nerfione są, bo jest kilka płaczków na serwie... albo dodawane jakieś szroty z Pistoletem. Weźcie pod uwagę klasę P.Meister jaka mała grywalność jest od kilku edycji... A wy(administracja)  jeszcze dodajcie takiego szrota. Nerficie specnaza, to dlaczego e.snipera nie znerficie? Z 1/1  na 1/2 albo go nie dacie do SP.?  Tak samo pułkownik, kozak klasa I to są zwykle Premium A są fajne klasy... A sp nerficie. Premium klasy silniejsze od SP? Chyba coś tu nie halo jest jak dla mnie. Następną sprawa jest to, że proponuję dodać odpowiednika tych klas Super Premium I dodać 3 ;) można powiedzieć, że spencaz to tank, ta nowa ma być szybka i z pistoletem więc może, można dodać coś, żeby każdemu jako tako dogodzić, a dodać taka klasę średnia, po środku tych dwóch sp, czyli nie tanka, nie szybka A więc proponuję takie coś:

Nazwa: obojętnie

Staty: wytrzymałość 15, hp 20, kondycja 15, int 0 (to będą startowe staty) 

Umiejętności: +5dmg na start, na 50lvl +10 dmg, na 100 +15 dmg, 1/5 na krytyka podwójnych zadania obrażeń. 

Bronie: p90, jakiś pistol.

Ps- Nie hejtowac ani nic... po prostu chciałem wyrazić swoje zdanie. 

 

Edit 1 

-_- - Ja rozumiem. To była propozycja tylko na temat 3 klasy SP. Jak nie ma być 3 klas sp, to proponuję tego szrota, "el. Pistoler" czy jakoś tak co ma wejść sp, zmienić  na jakąś  porządną klasę która jest warta uwagi gracza aby ją  kupił I nią grał. 

Edytowane przez ExTr3m
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie będzie 3 klas Super Premium.

 

Jeżeli jednak chodzi o same propozycje, itd, to ja się tym nie zajmuje. Dostaje listę od opiekunów i wykonuje ją, zgadzając się lub też nie, na dane rzeczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zależy o co dokładnie chodzi, bo zmiany lvl, nowe statystyki itp rzeczy to nie jest coś, co powinno się robić w tak krótkim czasie

Jeżeli jednak chodzi o dodanie zmiany nazwy klanu, to także nie zostanie to wprowadzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były 2 ankiety, zktórych kolejno wynikało, że :

  1. Chcecie 2 nowe klasy SP
  2. Druga nowa klas SP to ma być szybka klasa z pistoletem

Do tego masa komentarzy i próśb by coś robić ( dodawać nowe klasy, zmieniać obecnie), stąd te rotacje i czasami jakieś cuda.

 

W dniu 24.09.2019 o 17:43, lukasz2623 napisał:

Jest ogólnie jeszcze opcja podesłania propozycji klan i że zostaną one dodane w sobotę? Chętnie pomoge pomysłem bo jednak cięzko się nie zgodzić z założycielem tematu - jesli tak sprawa wygląda. 

Jeżeli masz jakieś pomysły to są odpowiednie działy od tego na naszym forum. Ale pamiętaj, że nie jesteśmy w stanie dodać wszystkich propozycji :( 

 

W dniu 24.09.2019 o 15:25, ExTr3m napisał:

to jeszcze nerfione są, bo jest kilka płaczków na serwie

No czasem trzeba tym "płaczkom" ulec, ale zobaczymy jak się sprawdzi klasa po tym nerfie. Zawsze można wrócić do poprzedniej wersji.

 

EDIT: @zielo151 Już wczoraj razem z mahesem postanowiliśmy zwiększyć kondycję El Pistolero ( do 35) oraz większy dmg od X lvl'a

Edytowane przez RyKoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, RyKoS napisał:

Były 2 ankiety, zktórych kolejno wynikało, że :

  1. Chcecie 2 nowe klasy SP
  2. Druga nowa klas SP to ma być szybka klasa z pistoletem

Do tego masa komentarzy i próśb by coś robić ( dodawać nowe klasy, zmieniać obecnie), stąd te rotacje i czasami jakieś cuda.

 

Jeżeli masz jakieś pomysły to są odpowiednie działy od tego na naszym forum. Ale pamiętaj, że nie jesteśmy w stanie dodać wszystkich propozycji :( 

 

No czasem trzeba tym "płaczkom" ulec, ale zobaczymy jak się sprawdzi klasa po tym nerfie. Zawsze można wrócić do poprzedniej wersji.

Rykos Ja to rozumiem w tej ankiecie głosowały przeważnie płaczki, nie mówię tu o wszystkich ale te osoby też płakały na serwie o te klasy xD (wiem to, bo słyszałem  I widziałem na chacie) i takie osoby które wejdą na serwer raz na jakiś czas, zeby jako tako frekwencja sie zgadzała. O specnaza zbytnio nie chodzi ale przez tyle sezonów była/jest klasa P.Meister I jaka była grywalność  tą klasa? Prawie zerowa, zdarzyły się jakieś pojedyńcze osobniki, że tym grały, a często gram na serwie I to widzę, a to po myśl sobie jaka będzie grywalność, tą  klasą nową SP, nie dość, że szrot bo moim zdaniem na zwykłą klasę się nadaje to jeszcze za nią trzeba płacić... Grywalność tą klasa będzie przez pierwsze kilka dni aby każdy mógł zobaczyć co to jest za klasa bo będzie to jakaś nowosc, masz przykład specnaza, na tej edycji co go dodaliscie,  około tygodnia specnazow bylo nasrane, z dnia na dzień liczebność tej klasy na serwie malała XD nowe klasy tak, ale z głową mają być robione A nie jakieś szroty XD

Edytowane przez ExTr3m
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym El Pistolero to akurat prawda. Mi sie wydaje ze pistol meister byl lepszy a byl zwykla klasa a to jest jednak SP. Na tym El Pistolero jak nie trafisz heada albo trafisz na specjaliste lub kogos z perkiem betonowa glowa, to nic nie zdzialasz,a na pistol meistrze chociaz miales tego krytyka 1/3 i w cialo mozna bylo smialo zabic przy odrobinie szczescia. Rozumiem ze El Pistolero ma byc klasa szybka i z pistolem ale czy 20 kondycji bazowej to nie za malo? Zeby ta super premka miala sens to bazowa kondycja w mojej opinii powinna byc podniesiona conajmniej do 40-45 kosztem np 15 zamiast 20 hp za zabojstwo. A co do usuniecia Pistol Meistera to nie uwazam zeby cos z nim bylo nie tak. Dla mnie jedna z najlepiej zbalansowanych klas. Z jednej strony krytyk 1/3 ale tylko pistolet do dyspozycji, ciche kroki ale brak mozliwosci walki na daleko, a w ramach rekompensaty ze walczysz tylko z pistolem pelen magazynek za zabojstwo. Licze ze jak ta SP sie nie sprawdzi to Pistol Meister wroci, paru graczy na prawde te klase uwielbia w tym ja :)

@RyKoS I brawo, juz o jakiegos dmg nawet nie smialem prosic bo bylem pewien ze nie przejdzie :)

Edytowane przez zielo151
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności