Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga 1


lukasz2623

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: LukaszOwy

2. Kto zawinił? (admin/gracz😞 Gracz

3. Nick oskarżonego: 1

4. Steam_ID oskarżonego: # 1469 7 "1" STEAM_1:1:84758733 48:08 58 0 active 150000

5. Data i godzina zdarzenia: po 21, 25.09

6. Mapa: Mirage ale i kolejna mapka cache (tutaj wykazał brak kultury na mikrofonie)

7. Opis sytuacji: Totalny brak kultury gracza, a tego bardzo nie lubię

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie

 

ss: <przestarzałe>

ss: <przestarzałe>

Jeśli to komuś nie wystarczy to demo z de_cache (które obecnie jest grane, pierwsza i druga runda). Jesli bedzie trzeba to dam link jak się zrobi :)

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem ze może tu należy się gag. Ale nie przesadzajmy ze już nie można napisać „kurwa”. Ludzie na serwerze znają się długo wiec jak się wyzwą dwa razy to nie ma co odrazu się spinać o kulturę. Takie jest moje zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, eQu napisał:

Ja rozumiem ze może tu należy się gag. Ale nie przesadzajmy ze już nie można napisać „kurwa”. Ludzie na serwerze znają się długo wiec jak się wyzwą dwa razy to nie ma co odrazu się spinać o kulturę. Takie jest moje zdanie. 

Napisanie "kurwa" ze zdenerwowania to jedno, a napisanie: "kurwo" po tym jak zostaje zabity to co innego :) lub po zabiciu "wypierdalaj". To nie pojedyńcze przypadki, czyli wykazuje totalny brak kultury.  Również na demie: http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_cache-1569439528-1569441235.zip w pierwszej i drugiej rundzie słowa: "ty kurwo, jesteś pizdą" I tym podobne :)

Wiadomo, że kazdy może przeklnąć i wyrazić swoje niezadowolenie ale nie obrażać inne osoby takimi słowami jak wyżej ;)  Nie toleruje takiego braku kultury szczególnie od jakiegoś młodego chlopaka który ma 16 lat i na czacie/mikrofonie udaje Pana serwera ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 to jego nick? Jeśli tak, to proszę o linka do profilu(a nie mogę go znaleźć), bo chcę go na gameme sprawdzić, bo tam się czat zapisuje. 

 

Skargę rozpatrzę maksymalnie do wieczora. 

 

@lukasz2623 A przepraszam, mój błąd nie zwróciłam uwagi na to, że jest tam steamid. 

 

#Edit. 

Przepraszam, ale nie mam możliwości tego dziś rozpatrzeć. Jutro wieczorem wracam (27.09) do domu, to wszystko ogarnę. 

Edytowane przez Mrs. Quake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mrs. Quake napisał:

1 to jego nick? Jeśli tak, to proszę o linka do profilu(a nie mogę go znaleźć), bo chcę go na gameme sprawdzić, bo tam się czat zapisuje. 

 

Skargę rozpatrzę maksymalnie do wieczora. 

Tak nick to: 1

Co do profilu to nie wiem, myślałem, że wystarczy screeny, steamid i ewentualnie demo gdzie na micro obrażał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się w temacie bo byłem przy tym, jako iż widziałem sytuację z twojego pov to "1" miał powód żeby się wkurzyć, jeżeli stoisz i "rozkladasz namiot" żeby dostać fraga to się nie dziw że zostaniesz zmieszany z błotem. Mogłeś dać jakikolwiek komunikat że stoisz i nie zdradzasz pozycji, ale wolales siedzieć cicho i dać zginąć teammateowi. Także wydaje mi się że ma prawo ktoś byc mega wkurzony zwłaszcza jak ginie a za plecami ktoś nie stoi i nie pomoże...

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, MapetTV napisał:

Wypowiem się w temacie bo byłem przy tym, jako iż widziałem sytuację z twojego pov to "1" miał powód żeby się wkurzyć, jeżeli stoisz i "rozkladasz namiot" żeby dostać fraga to się nie dziw że zostaniesz zmieszany z błotem. Mogłeś dać jakikolwiek komunikat że stoisz i nie zdradzasz pozycji, ale wolales siedzieć cicho i dać zginąć teammateowi. Także wydaje mi się że ma prawo ktoś byc mega wkurzony zwłaszcza jak ginie a za plecami ktoś nie stoi i nie pomoże...

 

Już o tym rozmawialiśmy. Wkurzyc się a wykazywać totalny brak kultury to nie to samo :)  

Ja po ct pilnuje bsa i mogę rozkładać na nim namiot i czekać aż drużyna przeciwna wykona ruch w kierunku położenia bomby.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
20 godzin temu, MapetTV napisał:

jako iż widziałem sytuację z twojego pov to "1" miał powód żeby się wkurzyć, jeżeli stoisz i "rozkladasz namiot" żeby dostać fraga to się nie dziw że zostaniesz zmieszany z błotem.

To nie powód do wyzywania

Cytat

3.1 Kultura osobista: Upomnienie -> Mute/Gag 30min-4h lub Kick -> ban 10 min-4h

Cytat

3.2 Obrażanie graczy: Upomnienie -> Mute/Gag 30 min-12h -> Ban 30 min -> Ban 2h -> Ban 1d

Nawet jeśli gracz łamie regulamin, np: czitując, to nie daje to nikomu pozwolenia do wyzywania tej osoby

Jego historia jest interesująca: http://classicffa.gameme.com/player_histories/chat/822976

 

Co innego gdy piszecie coś między sobą (nie przeszkadza Wam to), a co innego gdy dotyka to osoby, która tego nie chce. Tutaj skarg jak najbardziej słuszna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności