Skocz do zawartości

Kilka propozycji na CODA


lukasz2623

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jako, że jestem aktywnym graczem coda chciałem dorzucić od siebie kilka luznych propozycji :) może część się Wam spodoba i wspólnie uznamy, że warto to zrealizować.

Wszystko numeruję aby było łatwiej odpowiadać i się odnosić do danego tematu.

 

1) Losowanie usługi przeniesienia exp'a.

-Zauważyłem, że bardzo dużo osób przenosi expa(lv) aby potestować sobie inne klasy. Co wy na to aby dodać na serwer losowanie tej usługi? Często na serwerze spotyka się plugin który losuje free vipa a tutaj własnie tą konkretną opcję.

Przykładowa zasada działania: Co mapę lub co dwie mapy losowa osoba która jest na serwerze dostaje 1x przeniesienie lv'a.

2) Zmiany w klasie Hitman

Proponuję aby klasa Hitman została lekko edytowana. Mianowicie zamiast nieskończonego ammo niech ma przeładowanie magazynku za killa. Kto ma zabić i tak zabije, żeby wyaliminować ten spam z uspa który cięzko odeprzeć.

3) Nowe perki

a) Perk: OneShoot

Opis: Omija odbicie pocisku  i instakilla w klasach. - Jeżeli posiadamy ten perk to nie blokuje nas instakill i odbicie pocisku.

b) Perk: Agent Specjalny

Opis: Masz losowo 1/2-3-4 szasnę na zrespienie się u wroga, posiadasz ubranie wroga.

c) Perk: Zamachowiec

Opis: Wybuchasz po śmierci zadając 50obrażeń(+int)

d) Teleport

Opis: Teleportujesz się w wybrane miejsce

e) Perk: Złote Naboje

Opis: Zadajesz 8-15 obrażeń więcej. 

f) Perk: Radar Cheatera

Opis: Widzisz wrogów na radarze.

 

4) Nowe Klasy

a) Nazwa; Agent Specjalny

Opis: Ubranie wroga, 1/5 szans na zrespienie się u wroga.

Bronie: Glock, mp9

Staty: Do ustalenia.

Typ: Zwykła

b) Nazw: Ghost

Opis: Przez 5sec może przenikać przez ściany będąc nie zauważonym, +10DMG z Mp5. 

Bronie: USP, mp5

Staty: Da ustalenia.

Typ: Super Premium

c) Replikant

Opis: Może stawiać repliki które odbijają obrażenia (+int = więcej obrazeń).  Co 40lv dostaje kolejną replikę. Obrażenia zadane replikom w 20% zamieniają się na HP dodane do gracza (coś takiego, z tym ostatnim do pokombinowania)

Bronie: M4a4, Deagl

Staty: Do ustalenia.

Typ: Premium

 

 

Luzne propozycje, także zapraszam do wypowiedzi. Pozdrawiam :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że się udzielacie, macie pomysły itd. to pomaga, ale nie twórzcie nowych tematów, w którym wypisujecie zlepki setek rzeczy.

1. Tworzy to nie potrzebny spam

2. Od propozycji nowych klas, zmian w klasach oraz innych pomysłów są utworzone specjalne tematy.

3. Ja gdy biorę się za update wchodzę na przykład w temat "Nowe klasy" i przeglądam co tam wypisaliście. A takie tematy jak ten mi w tym nie pomagają bo nie mam zamiaru latać po tym temacie i szukać informacji, które akurat mnie interesują 😕 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności