Skocz do zawartości

*** AREK ***


SnuFFy

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Snuffik

Nick Podejrzanego:☆☆AREK☆☆

SteamID : STEAM_0:1:51324241

Data: 5.10.2019 godzina ok. 21

Twój dowód: http://670562.node24.pukawka.pl/dem-de_cache-1570300072-1570302211.zip

Rodzaj cheatea: Aimlock

Nazwa mapy: Cache

Rozpiska: 

Gracz ogólnie już od jakiegoś czasu mi się nie podoba (Nie żebym był homo, chodzi oczywiście o grę bez wspomagaczy). Na tej mapie szczególnie. Gość ze swoim movementem jak i ruchami myszką wygląda jakby grał na jakimś padzie, a jednak kręci przedziwne wyniki.

Runda 1: Akcja w minucie 1:03 do końca. Gościu przed wbiegnieciem do maina robi dziwne ruchy, zupelnie jakby mu kot po myszce przejechal. Potem zabija w mainie i rozpoczyna sie wg mnie blazenada. Gosc i jego flow myszka to sa plynne ruchy jak u bota, ale jak przychodzi co do czego, to pieknie szybciutko celownik leci na goscia. Do tego ten prefire.

Runda 2: 0:43 Dziwne przejscie celownikiem na auto, za ktorym stoi Grand. Potem slyszy ze ginie jego kumpel na lewo w mainie, i ze na blisko jest typ z Nova, ale jakby mial niedowlad w rece wiec dalej patrzy w to jedne miejsce przed sitem A.

Runda 3: 0:56 Wydaje mi sie, ze to akurat normalny frag na graczu "Kisze Starego". Nastepnie nastepuje wychylenie na granda. Albo ja mam schizofrenie, albo ten celownik na poczatku sam przeskoczyl. Sam juz nie wiem.

Runda 4: 1:27 XD? W tej rundzie to ciagle jakas kicia mu latala po myszce

Runda 5: Tutaj raczej nic

Tak przy okazji to on co runde chyba tego kota wyrzuca z biurka ze tak stoi na poczatku

Runda 6: Nic

Runda 7: Nic 

Runda 8: Nic

Runda 9: Sam poczatek rundy, idzie na mida, mogl to byc normalny skanik no ale coz.

Runda 10: Nic oprocz skana, widzial ze typ dostal DMG to mogl skanowac.

Runda 11:  Poszedl na B. Chcial zpushowac ale dostal flasha, po czym ten celownik no tak kurcze no nienaturalnie lata, proste linie lewo prawo, przelatuje one tuz obok albo na osobach za scianami. Potem wychyla i dostaje flasha wiec zaczyna strzelac a pociski leca idealnie w miejsce gdzie stoi aleksoo za sciana, ty no ja nie wiem. Potem kampi cala runde po to, zeby zroutowac na zajmowane A, i nastepuje takie smieszne machanie myszka.

Zostawiam to do ocenienia UB Team. Ja osobiscie w 100% pewny nie jestem, ale uwazam, ze jest to strasznie podejrzane.

@Peter luzniutko

Edytowane przez SnuFFy
  • Like 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Jeden z moderatorów działu udzielił Ci odpowiedzi.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności