Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][Moderator] Elvis Pi


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Elvis Picasso
Wiek: 22
Staż na Forum: 6 lat
Znajomość Regulaminów: Zapoznałem się już pare lat temu z regulaminami, lecz wciąż odswieżam tę wiedzę jeśli na drodze pojawiają się jakieś wątpliwości.
Czas jaki możesz poświecić na forum: W zasadzie to nie ma mnie od 20:00 do 8:00/10:00 także w pozostałym czasie z doby wchodzę co jakiś czas żeby zaobserwować zmiany.
Znajomość funkcji Moderatora: Wszystko jest do odświeżenia, ponieważ funkcje opieki nad działami sprawowałem ostatnio rok temu, lecz jakieś doświadczenie pozostało po HydeParku, Opieki nad serwerem czy chwilę jako moderator
Dlaczego ty?: Jestem już osobą dorosłą i dojrzałą, te dwa pojęcia tworzą dla mnie różnice i są tak samo ważne w tej funkcji, w zasadzie bywam wybuchową osobą i nie mogę zapewnić nowym użytkownikom forum, że kiedy sprawuję jakieś funkcję to potrafię zostać w opanowanym stanie, bo coś mnie zobowiązuje i każda zdrowo myśląca osoba, która jest nerwowa poprzez zawarcie "pracy" potrafi ugryźć się w język. Ci którzy są tu dłużej i pamiętają mnie za czasów pracy na forum wiedzą, że charakternie potrafiłem podchodzić do poważniejszych spraw na forum, jestem prostym człowiekiem, mnie się uwielbia albo nienawidzi. 
Bardzo lubię pomagać ludziom, wbrew pozorom nie upubliczniam się z tą cechą, ponieważ nie uważam, żeby to było coś co trzeba pokazywać publicznie, jeśli mogę niosę pomcną dłoń i nie robię  tego w celu uznania a dla własnego spokoju wewnętrznego. Bardzo mocno wierzę w karmę, więc pomagam z myślą, że jeśli daje dobro to to dobro do mnie wróci.

Edytowane przez Elvis Picasso
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Powodem odrzucenia podania jest fakt, iż na forum jesteś bardzo mało aktywny, a od kogoś kto startuje na moderator wymaga się by odznaczał się jakąś aktywnością i chęcią rozwoju forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności