Skocz do zawartości

Prosba o UB COD MOD 201LV


Karizma

Rekomendowane odpowiedzi


Nick:KariZma
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

KariZma - You have banned on server!!
Ban Reason: Info/WH
Ban End: 28-10-2019 16:30
Server: ★RESET HALLOWEEN★ COD 128TR ★Cs-Classic.pl★ !ws ★ Call of Duty ★


Serwer: Cod mod  201lv CSGO
Link do bana:

Godzinę temu, Sakku napisał:

Ban nałożony przez @Mahesvara2 za demko z mapy cs_italy wczoraj po godzinie 23. Reszta informacji na screenie.A w związku z tym, ze ban został dodany przez SB nie ma informacji kto i na jakiej mapie go nadał.

 

ban za nic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

de_canals 2019-10-28 00:45/    2019-10-28 01:11

1 runda 1:10- jak kładziesz pake nagle się wcelowujesz przez ścianę na typa co zmierzał w twoim kierunku
po czym od razu do niego biegniesz, nie wiem może masz lepsze słuchawki i go słyszałeś

9 runda 10:30- tu może mi się tylko tak wydaje ale celujesz obok gracza a i tak dostaje 

10 runda 12:27- tu tak samo celownik na ziemi po czym gracz skacze i pada 

15 runda 16:55 - Tu strzelasz przez ścianę w momencie kiedy przebiega gracz, ale nie trafiasz może to tylko skan i tak to wyszło w timemingu 

20 runda 22:24- Może akurat tak chciałeś, ale obracasz się w idealnym momencie kiedy wybiega przeciwnik

21 runda 22:52- A tu co chciałeś się popisać i zabić gracza ze spinem 

Jak nie wystarczające to proponuje obejrzeć demko jeszcze z de_dust2 2019-10-28 01:11/ 2019-10-28 01:38
Dla mnie to bardziej wygląda na info z jakiegoś ts'a czy innego komunikatora demko z dust2 lepiej obejrzeć w
całości, bo wypisywanie pojedynczych rund może nic nie wskórać, są momenty kiedy raszujesz nawet się 
nie zatrzymując z kosą, a są momenty kiedy na daleko akurat stoi gracz i już za nim go zauważysz normalnie
to się zatrzymujesz, wyciągasz broń i biegniesz wolniej. 

Usprawiedliwianie się że ma się ileś tam tysięcy godzin w cs'a czy coś to nie zmienia faktu że jak ktoś się 
wydaje podejrzany to wypada zobaczyć i jak się uzna że coś za dużo jednak wie, wtedy lepiej zbanować i żeby się odwołał wtedy zostanie sprawdzony przez odpowiednich ludzi, niż żeby co wejście na serwer dostawać po kilkanaście wiadomości że ktoś jest odpalony, no niestety to nie 1.6 że wystarczy zrobić parę ss'ów. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to moje zdanie jest takie. Większość akcji w porządku, ale widać było, że to taka gram na ts razem z kumplami i jakieś info czasem było dawane. Wiem jak to wygląda bo też tyle razy grałem z kumplami :D 

Powiem Wam szczerze, że ostatnio myślałem nad tym aby zaproponować graczom pewien program. Nazywa się plays.tv (zapewne gracze rp z gta5 znaja) i wtedy każda krzywa akcja związana z infem przez tsa czy innem voicechatem wychodziła by na jaw. Bo rozgrywka się nagrywa, mikrofon się nagrywa i wszystko pięknie słychać. Ale wątpię żeby to miało tu miejsce. 

 

Powracając, na tą chwilę przyjmuję ub, a Ty @Mahesvara2przyjrzyj się jemu jeszcze.

Pozderki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Jeden z moderatorów działu udzielił Ci odpowiedzi.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności