Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Moderator] SnuFFy


SnuFFy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum:  SnuFFy

Wiek: 18

Staż na Forum: Korzystam z forum cs-classic.pl od marca 2016 roku.

Znajomość Regulaminów: Znam wszystkie w bardzo dużym stopniu (Opiekun na JB, Często przebywałem na codzie/ffa). W dodatku jestem w UB Team co zmusza mnie do dobrej ich znajomości.

Czas jaki możesz poświecić na forum: Aktualnie jakoś dużo w tematach się nie wypowiadam. Oprócz sporadycznych sytuacji na JB, rozpatruję tematy w dziale UB oraz zajmuje się tematem classicowego serwera MC, co nie oznacza, że przesiaduję tu rzadko. Bardzo często jak nie mam co robić lub coś oglądam to przesiaduję na głównej stronie i po prostu obserwuję co się dzieje, więc mogę stwierdzić, że gdy jestem na komputerze po szkole lub w czasie wolnym, to praktycznie zawszę tu siedzę. Dodatkowo zdarza mi się spojrzeć na forum poprzez telefon. Wydaje mi się, że w pominięciu godzin nocnych można mnie spotkać tu cały czas, jestem na prawdę aktywną osobą, co już nie raz pokazywałem.

Znajomość funkcji Moderatora: Na dobrym poziomie. Posiadałem własną sieć w grze Garry's Mod gdzie również posiadałem forum. Ogarnę panel i to co mam tam do roboty i mogę od miejsca pracować :D .

Dlaczego ty?(Kilka argumentów): No właśnie, dlaczego ja? Wiele osób z tej sieci może mi zarzucić kilka rzeczy z jednego prostego powodu, którym jest to, że po prostu mnie nie lubią. Zapewne ma to miejsce po tym jak zostałem opiekunem serwera Jailbreak. Jedno mogę powiedzieć od siebie, ze swojego doświadczenia. Nie ma osób, które są idealne, i które wykonują swoją prace idealnie. Każdy popełnia swoje błędy i ja też pewnie popełnię ich jeszcze wiele w swoim życiu. Kończąc ten temat mogę tylko powiedzieć, że swoją pracę nad serwerem wykonywałem rzetelnie i tak dobrze, jak tylko potrafiłem. Znajdą się osoby, które ciągle chcą, żebym się tam nie pojawiał, a są też osoby, które wręcz proszą mnie, żebym tam był ze względu na to jak dobrze znają mnie i moje podejście do wielu rzeczy.

Patrząc na ostatnie zdanie wyżej, mogę powiedzieć o sobie kilka rzeczy. Nazywam się Arkadiusz, wiek już znacie, jestem z Zielonej Góry. Takie tam miasteczko w Lubuskiem. Oprócz Winobrania nic się tu tak na prawdę nie dzieję, więc poza tą uroczystością odradzam wam przyjeżdżać tutaj :D . Bardzo interesuję się sportem, głównie piłką nożną, czyli sport, który sam kiedyś uprawiałem. Do tego oczywiście dochodzi gra w komputer, no bo przecież inaczej bym się tutaj nie znalazł. Osobiście nie uznaję esportu jako sport. No bo pomyśleć, że gościu, który ma talent do klikania w myszkę może zarobić takie pieniądze jakie widzimy np. na Worldsach (Turniej w lolu, taki Major z CS:GO) to aż krew zalewa, co nie oznacza, że się tym nie interesuję. Coś tam popatrzę gdy grają dla przykładu nasi starzy Virtusi.

Staram się w życiu kierować kilkoma wykreowanymi przeze mnie zasadami. Staram się być rzetelny i odpowiedzialny w roli, którą pełnię. W wieku 17 lat, nie mając jeszcze jakichkolwiek znajomości w branży lub ukończonego pierwszego dyplomu na technika logistyka (Zapomniałem napisać, że uczę się właśnie 3 rok w technikum aby zdobyć Technika Logistyka) udało mi się zdobyć już gwarantowane miejsce w pracy,  którą lubię, właśnie dzięki mojemu zachowaniu i determinacji w tym, aby do tego dążyć.

Patrząc na niedawną rezygnację Administratorki Kasi, która robiła swoją robotę oraz na to, że nie widziałem Shino już od na prawdę długiego czasu (Nie wiem co się z nim stało), to wydaje mi się, że potrzebny jest forum Moderator tak aktywny oraz rzetelny jak ja. Miałem na tej sieci swoje wzloty i upadki ale ten zielony kolorek był takim małym marzeniem. Mam w planach już to w jaki sposób chciałbym kreować siebie na forum i mam nadzieję, że mi się to uda.

  • Like 15
  • Haha 3
  • Zmieszany 2
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na razie ogólnie jedynym zdaniem.
Mimo kilku małych rzeczy które mówiłyby że trzeba by było się trochę zastanowić żeby dać to stanowisko Snuffiemu to jednak ilość rzeczy ZA przeważa za jego kandydaturą i dałbym mu szansę. 

A teraz się rozwinę (najwyższa pora w końcu masz 21 lat ;) ) Z rzeczy na + można uznać

  • spełnienie wymagań na Moderatora 
  • Bardzo duża aktywność na forum (mimo iż dużo postów i tematów aktualnie nie ma to jednak bardzo często można go zobaczyć na SB, a wystarczy sobie przypomnieć czasy kiedy był opiekunem i widać było że naprawdę solidnie się przykładał)
  • Staranność w tym co robi. Rzadko jeśli w ogóle widziałem u tego użytkownika post lub temat napisany byle jak na odwal się. Jeżeli już coś robi to robi to najlepiej jak potrafi. 
  • Doświadczenie. Mamy jak to sam napisał moderacje w innej grze ale też opiekun na pewno dużo dał.
  • Widzimy jego staranną pracę także w UB Team co też daje znak że da radę jako moderator

Z tych na -

  • Czasami potrafi działać bardziej emocjami. Czy to próbując uspokoić innych (mimo iż chce dobrze to jednak wtedy trzeba inaczej to rozegrać niż samemu wchodzić w dyskusje) Jednak to już się zdarza bardzo rzadko i widzę tutaj dużą poprawę
  • Zła historia czy to z Administratorką czy z ludźmi z JailBreak. Ale jak z 1 nie będę się wypowiadał tak z drugim zgaduję że to przez to że wypełniał dobrze obowiązki opiekuna i przez to ,,trolki" zaczęły mu uprzykrzać życie (osoby admin w zwyż nigdy nie mają z tym łatwego życia)

I szczerze to chyba wszystko. Ogólnie jestem bardzo ZA tym żeby dostał szansę. Mimo iż potrafi się z kimś pokłócić i nie zgadzać na swój sposób to jednak jest osobą chętną do pogodzenia i bardzo często pomaga innym. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałam się nie wypowiadać, ale mam kilka rzeczy do powiedzenia, więc dodam swoje trzy grosze. Może to pomoże, albo pogorszy.

Na początku twojej "kariery" poznałam cię od dobrej strony i nie da się zaprzeczyć, że w pewnym momencie byłeś po prostu kandydatem na modka, tylko nie spełniałeś jeszcze wymagań. Swoim zachowaniem oczywiście. (Znałam cię tylko z forum) 

Po pewnym czasie JB za bardzo popsuł ci opinię i trochę twojego zachowania, bo do tej pory wiele osób mówi o tobie źle, my mieliśmy spinę (teraz ja już chyba nie wiem o co poszło *mam słabą pamięć*, ale i tak jest teraz dobrze i tak będzie?), także dla mnie w tym momencie twoja kandydatura jest na plus. 

Z tego co zauważyłam przez ten czas na administratorze pozwoliło mi cię poznać od strony "technicznej" i tu wiem, że jeśli trzeba coś zrobić to potrafisz. Podchodzisz często do wielu spraw na spokojnie, pamiętam sytuację z ts'a kiedy to osoby JB, miały ewidentny problem do ciebie. Zwróciłeś tylko na to uwagę, żeby się tym zająć. Przyjęli to jak twoją słabość, ale dla mnie to było dobre, bo nie zrobiłeś nic w ich stronę, a tylko, że tak nie powinni robić. 

Nie będę tu punktować plusów i minusów, bo nie warto. Tu bym chyba dała więcej minusów, ale z plusami to się zrównają. 

Szczerze, to jakiś czas temu kiedy miałam już w głowie rezygnację, to twojej kandydatury nawet nie brałam na poważnie. Za dużo otoczenie mówiło, że taki jest minus, albo inny. Chociaż na swoim przypadku mogłam powiedzieć, że to pewnie niezadowolone osoby z JB. No i stanowisko opiekuna zmienia ludzi. To można szczerze powiedzieć. Nadal twierdzę, że nie widzę cie na tym stanowisku. 

Przepraszam, że odnoszę się cały czas do JB, ale to chyba jedyna podstawa do oceny. Dodatkiem jest jak zachowujesz się przy większej liczbie osób, a jak przy jednej osobie. (TS) Tu mogę przyznać, że da się z tobą na luziku pogadać i panuje wtedy miła atmosfera. Jednak jeżeli są osoby które atakują, czasami (zaznaczam, że czasami, bo nie zawsze XD) reagujesz negatywnie, ale to w przypadkach skrajnych, jak ktoś mówi agresywnie w twoim kierunku. Masz negatywne nastawienie do większości osób z którymi masz styczność, a to bardzo widać i 

 

Podsumowując, znając cię mogę powiedzieć, że widzę w tobie siebie sprzed kilku lat. (nie odbieraj tego jako obrazy oczywiście xD) czyli pewnego i stanowczego człowieka, mam nadzieję. :D Ale to nie znaczy, że jesteś świetny i idealny, bo widać wiele minusów przez twoje zachowanie i odnoszenie się do innych. Tu jak wiadomo decyzja jest Karola i Krystiana, bo oni tu teraz mają sporo do powiedzenia. Ja dopisałam tylko te swoje "trzy grosze", bo do niedawna miałam okazję poznać cię z innej strony.

*Proszę mi tu teraz nie mówić, że jestem po stronie Snuffiego, jak przecież miałam z nim spinę xDDDDDDD* ~ To żarcik. 

Pozdrawiam serdecznie! 

*Wleciał lekki edit! Proszę przeczytać znowu, bo część rzeczy wyleciała, a dopisałam innych rzeczy.

Edytowane przez Kasia!
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało zaakceptowane.
Witamy w zespole! :)

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności