Skocz do zawartości

1,5 GB aktualizacji w CS:GO! (18-19.11.2019)


SnuFFy

Rekomendowane odpowiedzi

Valve ujawniło w końcu co ono z tym CS'em robi i właśnie dzisiaj ujrzeliśmy nową operację Shattered Web!

top_lockup_goldlogo.png

Po kolei pokażę co się zmienia i co nowego zobaczymy:

1.Zmiany w gameplayu: Od teraz Krieg kosztuje 3000$. Cena Famasa i Galila została obniżona o 200$ i w dodatku ich full-auto spraye zostały poprawione (Są teraz łatwiejsze do opanowania). W dodatku mapa Cache znowu zagościła w puli map matchmakingowych, gdyż od ostatniej aktualizacji była umieszczona w puli map Scrimmage.

 

2.Zmiany na mapach: Nie dość, że mamy nowego Cache'a to jeszcze raz zmienili Vertigo! Nie będę opisywać jakie to zmiany bo nie każdy zna mapę, więc sprawdzcie sami!

 

3.Zmiany z Operacji: No i tutaj możemy się rozgościć. Do CS:GO zostały dodane rzeczy, które występują w takich grach jak Rainbow's Six Siege lub Overwatch. Od teraz po wykupieniu żetonu operacji będzie można zdobyć skiny do postaci w CT/TT i używać ich na każdej mapie! W dodatku na końcu meczu ujrzymy coś takiego: Film przedstawiający końcówkę meczu.

 

4.Skiny: Zostały dodane aż 3 kolekcje oraz jedna nowa skrzynka. W dodatku mamy nowe graffiti, nowe naklejki, no i co najważniejsze, nowe kosy! Od teraz w skrzynkach Shattered Web będzie można znaleźć te nowe kosy, które wyglądają tak:

04.png

03.png

02.png

01.png

Osobiście uważam, że jest to jak dotąd jedna z lepszych aktualizacji csa jaka miała miejsce. Bardzo fajny motyw z dodaniem skinów postaci oraz tą końcową dla meczu akcją jaką widać na filmie. To tylko moja skromna opinia, a wy? Jak uważacie? Czy CS:GO utrzyma impet i będzie nam dawać kolejne fajne aktualizacje?

Edytowane przez SnuFFy
  • Like 6
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to nadal mało. Okej nowe skiny i operacja ale wciąż ten sam odgrzewany kotlet. Przydałoby się jakieś unowocześnienie. Nawet choćby głupie wybranie skina postaci przed wejściem do meczu. Nie ważne czy mm czy społecznościowy. Dodatkowo zmiana silnika i optymalizacja gry bardzo by się przydała. Bo aktualnie potrafię mieć w Overwatch więcej fps niż w csgo. (Taki na luźno wywód 20min po obudzeniu xd)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama cena tej operacji moim zdaniem to lekka przesada, patrząc na to, że rynek był dla nas dużo korzystniejszy przed przewalutowaniem. Operacje kosztowały 5-6 euro, a teraz mówimy o prawie 60 zł. Nawet nie wiem czy to się w ogóle komuś zwróci (o ile ktoś patrzy na ten aspekt).  Plusem na pewno jest złożoność operacji. Jest opcja zbierania z pominięciem levelowania odznaki, oraz dwa w jednym, innymi słowy jeśli kogoś interesują same nagrody, nie trzeba się spinać klepiąc każdą misje po kolei. Ale VOLVO chyba odbija straty wynikające z darmowego cs'a - można kupować  za hajs $$$ - 170zł i ma się wszystko 😜

Edytowane przez Agnes
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kosin ale przeciesz zostaly dodane skiny do postaci...kazdy 100. level dostajesz czerwony skin ktory mozesz wybrac na mma lob spolecznosciowy. Jedyne co moim zdaniem jest bez sensu to to, ze nie dostaje sie kluczy wiec trzeba znowu placic 2,20 Euro zeby otwierac skrzynki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzieś to przeoczyłem. Niemniej jednak zaraz ta gra będzie niegrywalna. Bo będziesz miał nawalone różnych rzeczy coraz więcej a optymalizacja będzie do bani. Rok temu miałem ponad 200fps. Na zapełnionych serwerach nie spadało nawet do 150 a teraz ledwo co 100

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was zgłębiał temat misji? Bo widziałem, że jest w każdym tygodniu pula zadań do wykonania, ale interesuje mnie, czy będzie opcja zrobienia misji z tygodnia który minął.

Edytowane przez dratewka.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności