Skocz do zawartości

Prośba o UB Szybcior


Jupik1

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Szybcior
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

Admin: Mahesvara マルチン
Reason: Fake ACC
Length: permanent.

Serwer: ★ COD 128TR ★Cs-Classic.pl★ !ws ★ Call of Duty ★
Link do banahttp://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=szybcior&advType=name

Chciałbym jedynie dodać że gram na tym koncie praktycznie codziennie od początku wcześniejszego sezonu a także dzisiejszego, nie raz grałem z Panem Mahesvarą i nie dostałem bana dlatego chciałbym znać najlepiej jego opinie dodam także że troszkę osób mnie już kojarzyło. Konto było przeznaczone jedynie do Cod moda cs-classica ponieważ jest możliwość grania bez wykupionej "pełnej wersji gry" to myślałem że granie na "nowym"a tak naprawdę jedynym koncie nie będzie problemem, dzisiaj zmieniłem widoczność konta na "tylko dla znajomych" w sumie nie wiem z jakiego powodu, miałem to zmienić jednak zapomniałem, dlatego myślę że to mogło spowodować tego bana. Na koncie jest ponad 40h rozegranych z czego ani 1 sec nie jest na niczym innym niż COD mod classica co admini chyba mogą jakoś sprawdzić, czekam na jakiekolwiek informacje. Pozdrawiam szybki Szybcior który uciekł z omnitrixa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://steamcommunity.com/profiles/76561198998499598

https://steamcommunity.com/profiles/76561198997144565

to sa dwa konta ktore dostaly perma na naszym serwerze i masz takie samo IP więc dlatego zbanowałem 

 

// Po tym co napisałeś to ja ci na pewno nie dam UB co to ma być za tłumaczenie że brat tez gra, a skąd ja mam wiedzieć niby że to nie jest tylko wymówka, a po za tym co to za tekst że będziesz mógł pograć jak się wyprowadzisz i będziesz miał inne IP czyli sądząc po tym co piszesz to chcesz grać na aktywnym banie co już jest śmieszne 

Edytowane przez Mahesvara2
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie już wszystko wiem, napisze jedynie że mój brat także gra na serwerze a czego nie wiedziałem że dostał bany, w każdym razie nie chce się tłumaczyć bo to tłumaczenia jak dziecka jedynie chciałbym powiedzieć że ponoszę za to pełną odpowiedzialność i chcę za to przeprosić oraz się jedynie zapytać czy jeśli w końcu kupie "pełną wersje gry" i dodajmy że na przykład vipa to będę miał możliwość grania na serwerze czy także zostanę zablokowany po pewnym czasie, i zostaje mi jedynie pogranie gdy się wyprowadzę i nie będę miał takiego samego ip?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Jeden z moderatorów działu udzielił Ci odpowiedzi.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności