Skocz do zawartości

Przygotowania pod nowy sezon


Mahesvara

Rekomendowane odpowiedzi

  1. VOTEMAP - jeżeli chcecie to zmieniać pod inne klawisze to jedynie będzie można na  3/4/5/6, albo zrobić dodatkowe vote jak jedna mapa nie otrzyma min.50% to pokazuje się drugie vote z 2 mapami co miały największy %.
  2. Misja Tygodniowa - Za misje trudne typu 1200 rund / 1200 kili żeby była nagroda pominięcia misji (misji tych głównych/Vipowskich)
  3. BÓG DEAGLE + SPECJALISTA - Chodzi o to że będzie mu omijał tą Betonową głowę ale nie będzie zadawał 800dmg tylko normalny dmg z deagla w głowę / A nerf na specjalistę żeby tylko instakill przechodził w głowę.
  4. Generał - Kiedy użyje komendy !ożyw to respi się z mniejszą ilością HP.
  5. Piroman - Molo dostaje molo co ileś sekund / Zrobić coś dla bizona
  6. E.Snajper - Pomysły na tą klasę jakieś, bo na razie to jest żeby zmniejszyć mu wytrzymałość.

Proszę komentować i dawać też swoje propozycje jak jakieś macie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piroman to powinien dostać +15, a nie +10 i chociaż zadawać coś z tego Molotova nawet jeśli nie siądzie podpałka, bo bije strasznie śmieszny DMG i nikt tym praktycznie nie gra. Może trwale mu zwiększyć na 1/5 bez późniejszego upgrade'u?

 

Edytowane przez freunde bobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Vote zrobić pod klawiszami 3,4,5. Chyba że zastosować obie funkcje. Zostawienie vote tak jak jest i dodatnie samego modułu z progiem 50% procent nie rozwiąże problemu klikania na pałę bo kto pierwszy nominuje jakiegoś Office ten ma gwarancję że ta mapa będzie nextem. 

2. Odnośnie Elitarnego. Może obniżyć HP oraz wytrzymke powiedzmy po -10 Ale wrócić mu 10 kondycji, niech będzie łatwiejszy do ubicia nawet dla papierowych klas. Teraz byle kto nim kampi cała mapę i ma wywalone jajca bo ma Full hp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Obie opcje są spoko i klawisze 3,4,5 i drugie vote i dodałbym obie na serwer.
  2. Ale, że mamy do wyboru nagrodę, czy bierzemy przeniesie lub pominięcie, czy tylko pominięcie, jak to pierwsze to jestem na TAK.
  3. Spoko
  4. O tym długo mówiłem i jestem jak najbardziej na tak, na tej zasadzie że po zrespieniu się ma 50% swojego hp, jak ma te 300hp to po respie ma 150hp itd.
  5. Nigdy nie grałem, więc ciężko mi się wypowiedzieć, ale fakty są takie, że mało osób tym gra, więc można coś z tym zrobić.
  6. I ten nieszczęsny elitarny, klasa z którą zawsze są problemy i ciężko ją zbalansować, ale myślę, że takie zmniejszanie wytrzymki tu nic nie zmieni, a problem leży po stronie instakillu tej klasy i jeśli coś myślimy o zrobieniu z tą klasą to coś z tym dmg, ale wtedy to też trzeba pomyśleć o zwykłym snajperze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat E.Snipera proponował bym mu zrobićz 1/1 na 1/2. 

Pamiętam z csa 1,6 klasy podobne  do E.Snipera więc zaproponuje takie coś co widziałem i pamiętam z csa 1.6 

E.Sniper 

Staty tskie jak ma teraz 

Opis: 1/2, 1/3 z awp ,  posiada m4as(może być inna broń ja takiego pamiętam, bądź dać mu losowa bron tak jak ma oszust) i +5 dmg z pistola 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności