Pmieć co najmniej 3 znakK. 0 Posted January 20, 2020 Share Posted January 20, 2020 Zagra ktoś? Serwer świeci pustkami a fajny jest to całkiem fajny tryb. Jedynie 20.01.2020 było 4 graczy licząc mnie. Jest jakaś nowa edycja że nikt obecnie w to nie gra czy co? Link to comment Share on other sites More sharing options...
Root Qesik 11,987 Posted January 21, 2020 Root Share Posted January 21, 2020 Na ten moment niestety nie planuje dalszych prac przy serwerze ze względu na ilość innych obowiązków 😕 Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts