Skocz do zawartości

Prośba o UB CTban


Kaminsky

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:
Nick:Kaminsky
Wycinek z konsoli(bez IP)*:CTBAN
Serwer:Jail Break
Link do bana: Nie moge znaleźć ctbanow
opowiem mniej więcej o co chodzi mianowicie, pierwsze moje 2 rundy podległy ocenie. W 1 zabrałem 11 osob na mape nie zabijając ludzi w celi, oprocz AFK, następnie nie mając 3 strażnika ktory mogłby kontrolować piwnicie o wielu drogach ucieczki oraz ciasnej przestrzeni (ja musialem stac na gorze kazałem wskoczyc tt do tej piwnicy) więc wydalem 3 razy polecenie "po zejsciu totalny bezruch" zeskakując zauważyłem, że 1 TT biegał 2 się ruszało a 1 z nich miał zeusa więc zabiłem wszystkich ktorzy nie wykonywali poleceń. Takim sposobem z 5 tt poszedlem na 3 zabawy oraz 1 zadanie polegające na kreatywnosci. 2 runda wyglądała podobnie jak 1, nikogo nie zabijałem w celi, aby zrobić kreatywnie zabawe potrzebowałem 6 z 12 TT więc podzieliłem ich na grupy i kazałem przechodzić Climba, po 3 falstartach zabiłem 1 z adminow następnie drużyna zołta wygrała w przechodzeniu climba więc powiedziałem 2 razy z tym 1 bardzo wyraźnie i po woli iż teraz iest totalny bezruch, po 3 sekundach 1 z TT zaczął biec więc go zabiłem a następnie zabiłem drużyne niebieską ktora przegrała konkurencie niestety zamiast 6 zostało tylko 4 TT (przez bunty). I dostaje bana na tydzień za Granie pod fragi.
Nie dostałem żadnego ostrzeżenia tudzież podopowiedzi, że moja gra jest nie na miejscu ( w mojej ocenie było wszystko dobrze) TT ktore się buntuje ginie a TT ktore przegrywa climba ginie. Nie miałem zamiaru grać pod fragi nigdy nie gram dla mnie liczy się kreatywność prowadzenia a nie ostatnie reakcje. oraz przepraszam jeżeli moja gra wyglądała na taką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak

1. 9.12 Gra pod zabójstwa(patrz punkt 4.18): Ban do 7 dni 

z około 18/19 osób na mapę wyszło 5 i w 1 rundzie zabijasz za ruszenie myszką.

2. TT przechodzi climba i kazałeś żółtym ustawić się po prawej stronie, aqua po lewej, mówisz do chłopa że ma przejść na swoją stronę dajesz totalny i go zabijasz w trakcie jak szedł.

Jeden TT przechodzi climba, dałeś totalny a on spadł i strzelasz do niego w locie bo się "rusza"? Jak miał się w locie zatrzymać?

@SnuFFy Przenieś do mnie bo nawet nie zwróciłem uwagi że to zły dział

 

Edytowane przez freshman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Jeden z moderatorów działu udzielił Ci odpowiedzi.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności