Skocz do zawartości

zmiana klasy


Wilen

Rekomendowane odpowiedzi

czesc chciałbym zaproponowac zmiane do szpiega poniewaz nie ma sensu tepanie na respa przeciwnika poniewaz 20 osob sie patrzy i gniesz za kazdym razem prawie ciezko jest nawet granata rzucic ale mam  zmiane mozna dac mu 1 sek niesmiertelnosci albo dac aktywacje odrazu perku badz usunac to 1/3 na tepanie na respa i dac 1/3 na tepanie w okolice respa tak jak jest na cache
prosze wezcie to pod uwage bo bedziecie musieli usunac klase
bo nikt ja grac nie bedzie.
 

  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Maniek. napisał:

czesc chciałbym zaproponowac zmiane do szpiega poniewaz nie ma sensu tepanie na respa przeciwnika poniewaz 20 osob sie patrzy i gniesz za kazdym razem prawie ciezko jest nawet granata rzucic ale mam  zmiane mozna dac mu 1 sek niesmiertelnosci albo dac aktywacje odrazu perku badz usunac to 1/3 na tepanie na respa i dac 1/3 na tepanie w okolice respa tak jak jest na cache
prosze wezcie to pod uwage bo bedziecie musieli usunac klase
bo nikt ja grac nie bedzie.
 

To już nie lepiej dać mu coś innego zamiast tego 1/3 lub to usunąć/dodać perk "nazwa_perku", który ma 1/3 na zrespienie się u wroga?
Wiadomo, że z jednej strony jest to spoko bo się respisz i mozesz zabić 1 osobe na szybciora a z 2 strony tracisz rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Shadow #RoadToSilver napisał:

Może mu dodać coś takiego jeżeli zginie w ciągu 5-10 sekund po starcie rundy to się respi  u siebie na spawnie

To by  bylo za mocne. Tepasz sie zabijasz 1-3 hitem z obrzyna i masz dodatkowe zycie? Wtedy bylby to po prostu general ktory ma wieksza szanse na zabicie. Mozna tez dac ta umiejetnosc na użycie do max 10 sekund od poczatku rundy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, v1d napisał:

To by  bylo za mocne. Tepasz sie zabijasz 1-3 hitem z obrzyna i masz dodatkowe zycie? Wtedy bylby to po prostu general ktory ma wieksza szanse na zabicie. Mozna tez dac ta umiejetnosc na użycie do max 10 sekund od poczatku rundy.

 

A jak jest napisane? A co do zabójstw generała po spawnie na respie przeciwnika to przeważnie ginie bez żadnego fraga.

Edytowane przez Shadow #RoadToSilver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Shadow #RoadToSilver napisał:

A jak jest napisane? A co do zabójstw generała po spawnie na respie przeciwnika to przeważnie ginie bez żadnego fraga.

Zalezy, leon potrafil jednym strzalem z obrzyna trzech zabic :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności