Skocz do zawartości

Prosze o skrócenie bana


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

Pisze z prośbą o skrócenie mi mojego bana na serwerze Jail Break.

Stało się to dnia 15 marca 2020 roku jakoś około 1 w nocy.  Grałem sobie spokojnie jak zawsze, była zabawa na której niestety przegrałem i jeden z Guardów (Scroll) się ze mnie śmiał dlatego że, się bardzo dobrze znamy i lubimy postanowiłem mu odpowiedzieć. Pisząc na u@ jego imię i nazwisko dopisująć to cwel, Za to dostałem karę na 1 godzinę którą przyjąłem na klatę i zrozumiałem . Tego samego dnia około godziny 10 jak zawsze z rana postanawiam wejść sobie na swój ulubiony serwer i doskonale się bawić po czym patrze że mam bana na cały miesiąc. Nie wiem kto mi go dał i nie wiem czy za taką rzecz słuszne jest danie mi go aż na miesiąc, bo nie sądze że Scroll poczuł się nawet urażony. Prosze o rozpatrzenie tej sprawy

                                                                                                                                                                                                                           Pozdrawiam cieplutko

                                                                                                                                                                                                                         Majestatyczny Żygulec!!

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Brak tematu ze wzorem.

2. Podawanie czyichś danych bez zgody tej osoby skutkuje permem, więc ciesz się, że to miesiąc.

 

  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Jeden z moderatorów działu udzielił Ci odpowiedzi.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności