Skocz do zawartości

KĄCIK BUKMACHERSKI


ekoas84

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio stawialem na C9 i wygrali, ale mimo wszystko nie wygladali najlepiej. Powinni zamknac poprzedni mecz w dwóch mapach. 
Nie udało się im to, dogrywki i zwyciestwo dopiero na mapie trzeciej. Dignitas to dobra ekipa, szwedzko-slowacki team ogral Orgless,
sadze, ze tutaj bedzie podobnie. Kurs wydaje sie OK, wiec dalem to w dublu.

 

 

Edytowane przez ekoas84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wieczór, FlashPoint i kupon na Envy, do ktorego skladu wraca Kaleb (wczesniej mial problemy wizowe). Licze, ze jego powrot, a takze poprawa gry naszego Michu powinny zwiekszyc ich szanse na wygrana. Kurs wydaje sie warty ryzyka. Meczyk za kilka godzin, bedzie lepiej sie ogladalo. 

 

 

 

Edytowane przez ekoas84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dziś dubelek, którego podstawą jest typ na Nordavind. Liczę na przełamanie niekorzystnej passy h2h norwegów z SKADE. To drużyny o zbliżonych  skillach. Przed startem 6 edycji CS GO Loot według mnie w lepszej formie jest zespół z Oslo. Widać progres, nawiązują walkę nawet z najlepszymi  teamami, co jeszcze nie dawno było raczej niemożliwe. 

 

 

Edytowane przez ekoas84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejny kuponik idzie na HellRaisers po całkiem solidnym kursie, ponad 2.60. Mam wrażenie, że ekipa z Ukrainy nie słusznie jest lekceważona przez środowisko, które w większości ich skreśla i za pewne część stawia przeciwko nim kasę. Dla mnie w tym starciu nie ma faworyta. Wiadomo scena w UK jest na innym poziomie, ale to nie oznacza, że za każdy zespół gra na super-levelu. Zresztą gdyby tak było, nie mieli by ostatnio problemow AXem.

 

Edytowane przez ekoas84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

W Finale EPL widzę zdecydowanego faworyta w ekipie Gorshkova i nie chodzi mi tu ich serie, ale też mam na uwadze pewne problemy Heroic. Duńczycy również w poprzedniej grze bez straty mapy, nie mniej jednak mieli mocne wahania na Mirage’u, gdzie prawie zostali odstrzeleni. Co udało im się z Furią, reaczej nie uda się z Gambitem, który bezwzględnie wykorzystuję każdy błąd rywali. Można rozważyć Handicap w ich stronę.

 

 

Edytowane przez Csh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na dzis taki dubelek, Izako wygrywa z TPT 1 mape i porazka AGO. Z Izako to wiadomo, forma jest, maja spora przewage, o ile w pierwszym starciu moga nieco zamulic, to w kolejnych juz powinni grac swoje, wiec typ z 2 pojedynku. Bardziej pewny mi sie wydaje po prostu. No i wtopka ekipy miniroxa, nie za bardzo ich widze z EXTREMUM, ktore powoli sie zgrywa, choc i tak nie sa w super formie. Nie mniej na jastrzebie powinno starczyc. Zagrane na Lvbet za 2.11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Z Ewinner info, jak toś ma zamiar coś pograć dziś, cze next dniach to może sprawdzić promo:

1. WIELKIE EMOCJE PRZED NAMI

Typuj razem z eWinner! Wracają Europejskie Puchary, zaczynamy IEM w Katowicach! W dniach od 14 do 20 lutego masz okazję, by skorzystać z kolejnej specjalnej akcji, którą dla Ciebie przygotowaliśmy!

2. ZAPISZ SIĘ I DOKONAJ DEPOZYTU

Wystarczy, że zapiszesz się do akcji klikając w button poniżej, a następnie dokonasz dowolnego depozytu, a my dodamy do Twojego konta bonus o wartości połowy wpłaconej kwoty - nawet 500 PLN!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności