Skocz do zawartości

Propozycja na 'przyjemniejsze' granie


Yaahuuu

Rekomendowane odpowiedzi

witam, czy jest mozliwosc zeby skill kazdej postaci po uzyciu binda zostawial takiej osobie ktora by umarla na hita z 25hp, poniewaz to troche denerwuje i odpycha nowych graczy od gry gdy ktos gra taką postacią i zabija każdego na hita. Chodzi o to zeby taki nowy gracz miał szanse na zabicie takiej postaci. Np jezeli taki gracz ma ponizej 125hp to po takim uzyciu na niego binda nie umarl na hita tylko zeby mu zostało te 25hp

Lub druga opcja to taka zeby postacie (mag,andariel,sluga,siewca,demonolog,duriel) zabieraly maks. z binda 105 hp

dowód że większość gra sługą i się nie da grać;

 

image.thumb.png.56906e919fcfd45aa4838db125ad8b50.png

Edytowane przez SharMx1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obrazenia klas sa zalezne od ich inteligencji, wtedy inteligencja bylaby bezuzyteczna. bazowe obrazenia wynosza 75 hp + przelicznik inteligencji. Duzo moze pomoc zmniejszenie obrazen podstawowych do 50hp wtedy przy 30 lvl  dajac 60 pkt tylko w inte powinno zabrac okolo 110 moze jak sie nie myle. jak zrobi sie questa na crimsona to wtedy kazda klasa nawet z zerowym lvl bedzie miala napewno 150hp czyli bylaby szansa na przetrwanie. 

Wiem ze jest to spory problem z graczami co daja wszystko w inte. dlatego w innym temacie zaproponowalem mozliwosc zakupienia czegos za zloto cos co by blokowalo skilla jednorazowo na runde ale zakup wazny przez jedna mape.

Hmmmm.... a moze bylaby szansa skrocic zasieg takiego skilla.... tak jak w przypadku nerfa dla okrzyku... naprzyklad jak jest long na dd2 to teraz piorun siegnie przez cala mape... a gdyby tak skrocic zasieg do polowy? bylaby szansa zabic inteligenta na odleglosc. Tylko ze wtedy taki bedzie siedzial za rogiem na shorcie albo zaraz za obojetnie jaka oslona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardziej za tym 1 pomyslem bo w zasadzie jest to bardzo podobne i lepsze od mojego i wedlug mnie takie cos by sie przydało 

Ps: na forum z obecnych osob ktore graja na serwerze jestem tylko ja i koyot wiec nasze pomysly bedziemy podrzucac na pw/steamie lub tez w zakladce dyskusje

Edytowane przez SharMx1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Możecie podrzucić też inne propozycje i pozgłaszać resztę bugów, które znaleźliście, a być może zgłosiliście mi na PW/Steam

Dzisiaj już zacząłem pracę nad serwerem (sugeruje się tym co jest na forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności