Skocz do zawartości

Bug scavenger Nerf nihlathaka + pomsył imp


Yaahuuu

Rekomendowane odpowiedzi

Teleportacja scavengera trwa z mocnym opóznieniem. Raz mi cofniecie trwa 1sek zdarzyło się ze trwało 3sekundy.

Kolejna sprawa klasy premium... ja wiem że one mają być lepsze od zwykłych ale żeby nie były one p2w. Np Lord oraz Upadły są w miare zbalansowane, zniewolonego widać na radarze, natomiast nihlathak ma o wiele za duzo... ma pancerz, kule niebios oraz granat wh... Jak dla mnie tej klasie powinien zostać usunięty granat, lub żeby pancerz odbijał tylko 50% dmg. 

A odnośnie imp może by tak dodać mu 11% na 2x dmg?. ( lub dodać mu coś ala skil yasuo z lola czyli jak sie tepa zabiera dmg w poblizu od int.)

Można pododawać jakieś stare klasy lub nowe bo powiem szczerze i kazdy to przyzna ze te klasy sie po prostu już nudzą. ( dodanie 2/3 nowych klas napewno zachęciło by innych do grania nimi ) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
33 minuty temu, SharMx1337 napisał:

Teleportacja scavengera trwa z mocnym opóznieniem. Raz mi cofniecie trwa 1sek zdarzyło się ze trwało 3sekundy.

Zostało to zmieniono w nowej wersji Diablo

35 minut temu, SharMx1337 napisał:

Kolejna sprawa klasy premium... ja wiem że one mają być lepsze od zwykłych ale żeby nie były one p2w. Np Lord oraz Upadły są w miare zbalansowane, zniewolonego widać na radarze, natomiast nihlathak ma o wiele za duzo... ma pancerz, kule niebios oraz granat wh... Jak dla mnie tej klasie powinien zostać usunięty granat, lub żeby pancerz odbijał tylko 50% dmg. 

Granat WH odpadł już przy tworzeniu nowego silnika, a co do reszty, to ciężko powiedzieć, bo z przeszłości wiem (gdy grało nas tam ponad 20 osób stale, do późnych nocy), że pojawiał się problem na linii Zniewolony -> Nihlathak. Gdy ludzie zaczynają grać klasami magicznymi, Zniewolony robi się zbyt OP. Gdy dużo osób gra zwykłymi klasami, zbyt mocny jest nIhlat

36 minut temu, SharMx1337 napisał:

odnośnie imp może by tak dodać mu 11% na 2x dmg?. ( lub dodać mu coś ala skil yasuo z lola czyli jak sie tepa zabiera dmg w poblizu od int.)

A to jest bardzo ciekawe i chyba coś takiego wprowadzę, bo zawsze to jakaś nowość. Tylko że ten atak nie może być za dobry skoro ma działać przy TP - ZAPISANE

37 minut temu, SharMx1337 napisał:

Można pododawać jakieś stare klasy lub nowe bo powiem szczerze i kazdy to przyzna ze te klasy sie po prostu już nudzą. ( dodanie 2/3 nowych klas napewno zachęciło by innych do grania nimi ) 

W tej pierwszej wersji nie będzie żadnych zmian, bo to mija się z celem skoro moim zadaniem jest napisanie tego Diablo od nowa. Wolałbym bazować na tym co jest i dopiero po tym sprawdzić co należy zmienić by nie mieszać sobie za bardzo, bo jednak wykonałem już jakieś prace w tym kierunku, a Diablo nie jest COD'em jeśli mówimy o "kod"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, SharMx1337 napisał:

 

Kolejna sprawa klasy premium... ja wiem że one mają być lepsze od zwykłych ale żeby nie były one p2w. Np Lord oraz Upadły są w miare zbalansowane, zniewolonego widać na radarze, natomiast nihlathak ma o wiele za duzo... ma pancerz, kule niebios oraz granat wh... Jak dla mnie tej klasie powinien zostać usunięty granat, lub żeby pancerz odbijał tylko 50% dmg. 

Nie przesadzasz? :) skilla na mnie uzyj :D tego nie odbije :) a na zniewolony nie jest tez za mocny? :) okrzyk pod inte, niewidzialnosc na ktorej czekasz az ktos podejdzie :) paladyna tez chciales nerfić bo brał na hita. nihlathak to kontra naprzykład na paladyna :)  

na kazda klase jest kontra tylko musisz ja znalesc i wiedziec jakie sa jej slabe punkty :)  

Edytowane przez meroo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, meroo napisał:

Nie przesadzasz? :) skilla na mnie uzyj :D tego nie odbije :) a na zniewolony nie jest tez za mocny? :) okrzyk pod inte, niewidzialnosc na ktorej czekasz az ktos podejdzie :) paladyna tez chciales nerfić bo brał na hita. nihlathak to kontra naprzykład na paladyna :)  

na kazda klase jest kontra tylko musisz ja znalesc i wiedziec jakie sa jej slabe punkty :)  

no dobra ale nie mam zamiaru dawać full int na postaciach typu khazra/mag/andariel/demonolog zeby cie zabić bo robiłbym papierową klase. Inni mają podobnie. Na nihlathaka jedyną kontrą jest klasa ktora ma full int lub shotgun, zniewolony nie jest az tak dobry bo wystarczy nie uzyc skilla. ( ps ja moge max zabiera 143dmg okrzykiem na zniewolonym co jest słabym wynikiem jak na klase pod int według mnie, ponadto widać mnie ZAWSZE na radarze) Ale tak jak pisałem wystarczy mu zabrać granat wh. (ja mam jeszcze szanse cie zabic bo gram zniewolonym i jak ci wyskocze na ekran, podrzuce to moge cie pokonać bez problemu, ale pomyśl o nowych graczach ktorzy są potrzebni i wtedy wychodzą bo ty w nich nawet nie strzelisz a oni sami się w ten sposob zabiją) Apropo nefra dla palka to zabiera 145dmg rewolwerem na strzała około i dla ciebie to nie jest wystarczający powód zeby zabrać mu rewolwer?

ps: Grałem dlugo nihlathakiem i było fajnie ale teraz już wiem dlaczego ludzie mnie wyzywali i domagali sie nerfa xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. klasa barbarzynca jest dobra kontra na mnie .... dzisiaj gralem przeciwko prawdziwkowi na barbie i dawal mi spokojnie rade. 

2. Mowisz do mnie zebym pomyslal o nowych graczach gdzie gram ta klasa od wczoraj a ty zniewolonym na 40 poziomie od jak dawna grasz? i przewaznie ta klasa? A co ma do tego granat? przyznaj sie lepiej ze nie odpowiada ci to ze cie zobacze jak bedziesz kampil na niewidzialnosci. Bo jak sie ruszysz to juz nie masz niewidki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barbarzyńca jest kontrą na prawie wszystkie postacie, a Prawidziwek po prostu gra dobrze. Zniewolonym juz prawie wogole nie gram ( i ty dobrze o tym wiesz więc nie mów ze gram tylko grałem bo sama niewidka nic nie daje bo radar a jedyne co jest dobre w tej klasie to odbijanie skila ktorego i tak nikt nie uzywa oraz podbicie )no chyba ze na małych mapach, i tak boli mnie to ze zniewolony jest słabszy od nihlathaka, bo kazda premka powinna być tylko lekko lepsza a nie od razu że ją kupujesz i nawet nic nie musisz robić i zabijasz. No a granat ma to że rzucasz go na duscie 2 na A i on mnie oznacza gdzieś na longu i ja w tym momencie nic nie moge zrobic bo jestem odkryty, skilem cie nie dosiegne bo jak, a strzelac w ciebie nie ma sensu bo sam siebie obije a ty wystarczy ze walniesz we mnie raz i nie żyję naprawde sensowna klasa w ktorej wystaczy sie naładować, rzucic granat i kule a potem mieć 40/50fragow na dobiero 20lvl nie mowiac juz o 35 np gdzie będziesz miał 225hp.

Także jezeli jestes adminem i jak napisałeś w podaniu chcesz żeby graczom grało się lepiej to może nie graj klasą p2w bo dzięki temu tacy ludzie wychodzą. Mowileś ze zagrasz Lordem, ja to szanowałem bo Lord jest dobrze zbalansowany, ale nie lepiej kupić nihlathaka. I tak barba jest JEDYNĄ "kontrą" chociaz tego bym tak nie nazwał ponieważ barba ma szanse cie zabić bo ty go trafiasz 3x on to wchlania ale on w ciebie tez strzela 3x i ty to w niego odbijasz. A to że prawdziwek gra od ciebie lepiej, szybciej w ciebie trafia przez co cie zabija, to nie znaczy że ta klasa jest kontrą, bo uwiez na tą klase nie ma kontry a na zniewolonego mamy maga np. na Lorda paladyna, na upadłego duriel a na nihlathaka nic... dlatego tak bardzo zależy mi na nerfie.

Ps: nie widzisz chatu gdzie ludzie piszą j***erdole p2w lub chatu glosowego gdzie każdy mowi zebys zmienił klasę? I ty chcesz polepszyć sytuacje serwera gdzie ludzie widząc taką klase od razu wychodzą...

 

EDIT: nawet nie tylko ja tak myśle bo eystaczy że wejdziesz w ogolne nihlathak i tam masz:

Po 1. Niezapominajmy ze gramy nadal w cs'a taki fps w ktorym licza sie umiejetnosci ( i najczesciej zeby zabic celuje sie w glowe)
Po 2. Odswiezylem temat bo na serwerze wczoraj bylo 8 osob razem ze mna i kazdy byl za tym aby go znerfic bo nie tylko ciezko go zabic ale odechciewa sie grac.
Po 3. Rozumiem ze klasa premium musi byc lepsza od reszty bo by nikt jej nie kupywal prosta, normalna sprawa. Ale to ze klasa ma byc lepsza nie znaczy ze ma kontrolowac cala gre, jak sam napisales co kontruje nihlathaka tylko potwierdzles ze postac sama obecnoscia moze miec wplyw na caly mecz.

POZDRAWIAM :)

Edytowane przez SharMx1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze co sie dzieje na czacie i jedynie ty i czarnota wypisujecie p2w. Hades,prawdziwek, copypaste wszyscy gracze ktorzy są przewaznie na serverze nie mają takiego (ze tak powiem bólu D**Y o tą klase.  Przesadzasz z tym swoim bólem. Udowodnij mi kiedy ten granat sięga z A na longa. Wiem o jaka sytuacje ci chodzi. jak go rzucilem za A na pochyłą drogę i sięgnął cie jak kampiłeś za autem... twierdzisz ze jestem za mocny? pokaze ci statystyki z 3 ostatnich powtorek specjalnie dla ciebie.

Twierdzisz ze nie grasz juz z niewolonym? zanim kupilem premke dobrze pamietam jak sie smiales jak zza rogu wyskakiwalem na skillu.  Ale mam dla ciebie dobrą wiadomość hilathak nie będzie miał granata po resecie i zobaczymy czy tak ci to pomoze, ze twierdzisz ze w tym lezy problem.  

Pobrałem powtórki z wczorajszego wieczoru i ogladnalem je zwracajac uwage na chat gdzie mi zarzucasz ze ludzie mówia  j***erdole p2w i jedyna osoba ktora napisala to RAZ! byl czarnota z ktorym sie komunikujesz na discordzie i dobrze wiem ze ty mu placzesz i on zlosliwie tak pisze , nie gram z wami od wczoraj. Jezeli uwazasz ze nie widze czegos... udowodnij mi to screenami i zloz skarge na moje postepowanie. Na dowód ze nie jest to jakieś P2W zalaczam screeny z map.

AHA.... Sharm twierdzisz ze nie grasz juz zniewolonym? 
2020-04-04 20:56 mapa de_cbble zniewolony jest.

eldorado i westwooda tylko nie grales nim i rzeczywiscie juz nie grasz zniewolonym. 

 

ss 3 statystyki westwood.png

ss1 staty cbble.png

ss1.png

ss2 staty eldorado.png

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem zniewolnym ponieważ kupiłem premium po to aby nią grać,ale wtefy kiedy poszedłes gralem barbą i ninją więc na 7map jedną w POLOWIE zagrałem zniewolonym bo potem ją zmieniłem. Staty ktore pokazaleś swiadczą o tym ze to jest jednak klasa p2w pomijając eldorado gdzie grałeś bez ladowania bo wkoncu sie zlitowałes ale rownie dobrze sam moge robic ssy jak masz po 50fragow na mapie. Screeny z map sam rownie moglem robic jak w 1dniu tyrałes nowych ludzi na serwerze i twoje kd wynosilo okolo 3.0 a to że wczoraj. Akorat pokazales ssy tych najgorszych statow ale jak miales 40/50 fragow 2/3x to jux nie pokazesz? :(. Mowisz ze nikt nie pisze ani nie mowi? a noclip? a copy? 

5 godzin temu, meroo napisał:

byl czarnota z ktorym sie komunikujesz na discordzie i dobrze wiem ze ty mu placzesz i on zlosliwie tak pisze , nie gram z wami od wczoraj. Jezeli uwazasz ze nie widze czegos...

Haha Zdziwil bys sie bo jakoś gadam codziennie z nim i z astorem i co chwile drą morde że zabili sami siebie

ps: jak myślisz dlaczego wczoraj kuba i astor namawiali mnie na mc? A no proste... tu się nie da grać jak sie naladujesz. A przypomnisz za co dostał czarnota muta? a no odpowiem: za narzekanie ze grasz tą klasą

Edytowane przez SharMx1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja gram nithlahlakiem bo tez go kupilem... czrnota dostal muta nie za narzekanie na klase... ogladnij powtorke. 

http://556292.node12.pukawka.pl/dem-de_cbble-1586082422-1586084274.zip

Skoro maja z tym problem to czemu tylko ty piszesz na forum? Nie wypowiadaj sie w jego imieniu i nie bron go. I nie zmyslaj ze muta dostal za narzekanie na klase bo nie dostal z tego powodu. Napisalem ze pokaze 3 ostatnie mapy. chetnie zobacze inne. Poszukaj i pokaz. 

Twierdzisz ze pokazalem najgorsze staty... 3 mapy pod rzad ktore gralem wczoraj. na innych klasach tez takie mialem... 

Edytowane przez meroo
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z serwera jest na forum procz nas? nie. Zeby było jasne. Czepiam się z tego powodu bo nie tryharduje jak inni typu copy itp tylko gram dla zabawy która taka klasa mi zabiera. Skoro nie dostał to dostał za co? za naduzywanie mikrofonu? jak tak to taki copy powinien dostac muta na tydzien a nie dostał, a dlaczego? bo kubuś jest młodszy? dyskryminacja.

24 minuty temu, meroo napisał:

Poszukaj i pokaz. 

jak mam to zrobić skoro nie mam uprawnień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalem ci link nie potrzebujesz do niego uprawnien. Czarnota dostal muta bo tworzyl haos na mikrofonie. Przestan zaslaniac sie innymi graczami i wypowiadaj sie na temat. Napisalem na steamie tez do czarnoty aby wypowiedzial sie w tym temacie "Na temat" jezeli masz problem do tego ze muta ktos dostal na 30 minut to zloz skarge. Skad moge wiedziec ktory z was jest mlodszy. copiemu jak zwroci sie uwage to sie hamuje.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności