Skocz do zawartości

Konto


Bombi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Cześć

Jeżeli masz problem ze SteamGuard na telefonie, napisz do supportu. Jeżeli kupowałeś coś na Steam, zweryfikują Twoje dane

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Wiem co to znaczy być zhackowanym, bo kieeedyś straciłem konto i to dwukrotnie. Do tej pory nie wiem jak do tego mogło dojść, bo miałem włączonego steam guarda oraz bardzo mocne hasło. W obu przypadkach konto odzyskałem w przeciągu dwóch tygodni. Musiałem jedynie napisać ticket do supportu steama gdzie przedstawiłem im moje okoliczności utraty konta i jakiś dowód na to, że to moje konto - wystarczyło potwierdzenie zakupu gierki przeze mnie na tym koncie. Jeżeli nic na nim nie kupowałeś, a twój cs był darmowy, to zastanawiałbym się czy jest sens próbować odzyskiwać konto.

 Na twoim miejscu najpierw próbowałbym odzyskać hasło https://help.steampowered.com/pl/wizard/HelpWithLoginInfo?reset=1&issueid=408

Jeżeli to nie pomoże to zostaje ci postępować zgodnie z instrukcjami od steam https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=6416-FHVM-3982&l=polish

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest tez taki problem bo nie mam karty sim na ktorej byl stema guard.

I juz napisalem do STEAM i odpisali mi tak.

Dzień dobry,

chętnie pomożemy ci rozwiązać ten problem. Abyśmy mogli ci pomóc, musimy najpierw zweryfikować, że to ty jesteś właścicielem tego konta Steam.

Istnieje wiele możliwości na weryfikację własności konta. Wybierz dowolny z poniższych linków, aby dowiedzieć się, jakie informacje są potrzebne do weryfikacji danej metody: karty kredytowe (nie podawaj pełnych informacji znajdujących się na karcie), usługa PayPal, kody aktywacyjne (pudełkowe numery seryjne), kody portfela Steam oraz inne opcje.

Prosimy, aby do twojej następnej wiadomości został dołączony przynajmniej jeden dowód na to, że to ty jesteś właścicielem konta. Daj nam znać, jeśli nie uda ci się znaleźć żadnego z wyżej wymienionych.
Twoja wiadomość z dnia 11 kwietnia o 15:34 | 8 godz. temu
 
A jest jakaś inna opcja.
Nic nie kupiłem na tym koncie.
:(

pisali"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności