Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - Pycek


Pycek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Pycek
2. Imię: Kacper
3. Wiek: 22
4. Znajomość Sourcebans (1-10) : 8/10 
5. Sprawny i działający mikrofon**: Jest
6. Składka (tak/nie) : Jak najbardziej 
7. Link do swojego GameMe**: Proszę bardzo https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1053000 
8. Parę słów o sobie **: Coś o mnie a więc jestem miłym grzecznym graczem co lubi pograć w cs'ka z dobrą ekipą i rozdać jakieś hS'y ^^
Na co dzień mykam do pracy konsultant Cyfrowy Polsat więc zapraszam po oferty :D 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: W pierwszej kolejności chciałbym pomóc @meroo który jest jedynym adminem na tym serwerze jego aktywność jest dobra lecz intuicja mi podpowiada że przydała by się pomocna dłoń chłopakowi.
Wykonywałbym oczywiście swoje obowiązki czyli krótko mówiąc ukracać żywot graczom którzy nie przestrzegają zasad panującym na tym serwerze.
10. Steam_ID: STEAM_1:0:534750469
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Jestem w stanie poświecić dużo czasu dla serwera po pracy zawsze znajdę czas na gierkę bo jestem noł lajf trochu :) 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy) : Wszystko zależy od zmian mam 8-22 pozniej 3 dni 8-15 / 15-22 i tak na przemian.
Lecz jak pisałem wyżej zawsze znajdę czas na wejście na serwer nie ważne jaki dzień tygodnia.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive 
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Posiadałem nawet wyższe rangi.W młodszym wieku prowadziłem z kolegą własne forum i 2 serwery COD oraz FFA.
Nie utrzymało się to zbyt długo z powodu braku kaski jeszcze do budy się chodziło.
W mojej przygodzie również posiadałem range moderator,opiekun JB oraz opiekun zombie moda.
Edytowane przez Pycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwek ciebie to kazdy od cheaterow wyzywa pozatym i tak i tak kazdy wyzywa kazdego dla jaj i ty o tym wiesz (copy,astor,ja😅). Jestem na TAK lecz grasz tutaj krotko, ALE jest tylko jeden admin a ty wydajesz sie dosyc ogarniety a nie zawsze jest tak ze kojot gra i wtedy byś sie przydał, lecz grasz zawsze po 21 kiedy jest kojot no ale serwerek sie rozwija i trzeba bedzie mu pomoc. Poponuje dac admina na okres probny tak jak to kiedys było z hadesem

Edytowane przez SharMx1337
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności