Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie - AskerPL


AskerPL

Rekomendowane odpowiedzi

  1. Nick: AskerPL
  2. Imię: Eryk
  3. Wiek: 18 Lat
  4. Znajomość komend Sourcemod (1-10):  7
  5. Sprawny i diałający mikrofon**: Tak
  6. Składka (tak/nie): Tak 
  7. Link do swojego GameMe**:  https://classicffa.gameme.com/playerinfo/903761
  8. Parę słów o sobie **:  Jestem miły, przyjacielski oraz traktuje każdego z szacunkiem. Staram się nie tworzyć konfliktów, a raczej je rozwiązywać. Każdy może na mnie liczyć. Zawsze pomagam tym, którzy potrzebują mojej pomocy. Jestem otwarty dla innych, często jestem pewny siebie co daje mi możliwość dotrzeć do celu. Szybko się uczę i staram się nie popełniać błędów.  Pracuje nad swoim zachowaniem, chętnie pomagam innym. Dobrze radzę sobie w trudnych sytuacjach, które wymagają zachowania zimnej krwi. Zawsze staram się angażować jak najbardziej w powierzone mi cele, dlatego wykonuje je bardzo dokładnie oraz z precyzją.
  9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: W ostatnim czasie zauważyłem mniejszą aktywność ze strony adminów związku z tym pisze to podanie, chciałbym pomóc w trzymaniu porządku na serwerze jak i przestrzegania regulaminu serwera który jest łamany przez graczy dość często. W ostatnim czasie moja aktywność na serwerze wzrosła zacząłem częściej używać mikrofonu. 
  10. Steam_ID: STEAM_1:0:110170025
  11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-4h dziennie
  12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 10-22 (różnie w tych godzinach zazwyczaj pojawiam się na serwerze) Weekendy: 10-22 tak jak w dni robocze
  13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 5 Lat
  14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak
  • Like 1
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak szczerzę słabo cię kojarzę, może się mijaliśmy na serwerze, dodatkowo ostatnio moja frekwencja nie była jakaś wybitna, ale ogłaszam co następuję:

  • Godziny w ostatnim czasie jak najbardziej na +
  • Tak, jak wspomniałem, raczej się mijaliśmy głównie, ale jak już byłem na serwerze w tym samym momencie co ty, to byłeś wręcz anonimowy, poza przywitaniem się to nie kojarzę, żebyś użył mikrofonu -
  • Tyle, co zauważyłem to nie sprawiasz problemów i jesteś kulturalny +

Jest więcej plusów, ale na tą chwilę jestem na NIE, tak jak wspomniałem popraw swoją aktywność na mikrofonie(nie mylić z nadużywaniem mikrofonu :P), a dodatkowo myślę, że na ten moment jest odpowiednia ilość osób w administracji. Spróbuj za jakiś czas :)

 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie chce pisać tego samego co DraY wyżej, chociaż po części się zgadzam. Podanie napisane bardzo fajnie, czysto i przejrzyście. Niestety jakoś nie zauważyłem Twojej pomocy dla każdego kto potrzebuje pomocy, szczerze nawet nie wiem jaki masz głos przez mikforon. Jak narazie jestem na NIE. 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności