Skocz do zawartości

Prosba Copypaste


CopyPaste

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: CopyPaste    
Wycinek z konsoli(bez IP)*:
Disconnect: You have been banned by this server!
Check forum https://forum.cs-classic.pl/!
Reason: Wallhack
Ban created: 15-04-2020 15:12
Ban end: permanent.
Disconnect: You have been banned by this server!z
Check forum https://forum.cs-classic.pl/!
Reason: Wallhack
Ban created: 15-04-2020 15:12
Ban end: permanent.
Serwer: Diablo mod  
Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:176124547&advType=steamid

Nie wiem za co dostalem tego bana... Mam range Global elite i galem rankedy z graczami z servera, moga to potwierdzic. Uwazam ze ban jest nie sluszny.  Na meczach rankingowych tez dostawalem raporty i jakos vaca nie dostalem. Chyba jest to jakis argument na moja obrone. Gralem rankedy z sharmx, koyot, czarnota, visteris, 

Edytowane przez CopyPaste
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie strugaj że nie wiesz za co ban.

Wszystko jest tutaj.

Trochę różnicy jest odpalajac się na turniejowce niż na serwerze społecznościowym :)

Koyot tak jak napisałem na turniejowce może grać sobie czysto bo jest overwatch i system VAC a na spolecznosciowce nawet jak zostanie zreportoeany to nie będzie to sprawdzone przez system valve.Nawiazuje do tego że na serwerze społecznościowym może po prostu grać nieczysto dowód na to jest moje opisane demko i decyzja Snuffiefo który ma rangę UBTeam więc zna się na rzeczy

Edytowane przez Pycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkad gra na serverze to ma range aktualna czyli raz w tygodniu napewno gra skoro mu sie nie resetuje ranga. Gralem z nim na turnieju to prawda. ale chyba wiecej do powiedzienia maja mecze rankingowe bo maja nadzor. Skoro tam nie dostal bana jeszcze to cos w tym musi byc. Jakby dostal vaca to nie moglby tez grac na spolecznosciowych. Drudno mi oceniac.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko, które przedstawił mi Pycek było wg mnie spalone. Nie brońcie się tutaj brakiem VACa no proszę was... W gimnazjum nie jesteśmy, myślę, że to raczej oczywiste, że można latać na odpale latami na społecznościówkach w międzyczasie grając rankedy i nie dostać VACa ;) 

Tak jak już napisałem, podesłane mi przez Pycka demko spalone.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności