Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Grafik] Kasia!


Kasia!

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum: Kasia!

Wiek: 23

Staż na Forum: od 2015 na wielu stanowiskach aż po administratora, więcej nie muszę mówić chyba? xD

Doświadczenie jako Grafik: Na forum przez chyba rok z rangą, później jako Modek i Administrator robiłam wszelką oprawę graficzną na forum. + Prywatnie kilka prac/zleceń. Ogólnie to jestem gif świrem i jak masz jakiś ulubiony moment z teledysku, a chcesz na sygnę to pisz. 

Program w jakim pracujesz: Photoshop 2020, ogólnie cały pakiet graficzny od Adobe (Lightroom i Illustrator)

Dlaczego ty?(Kilka argumentów): Hej, jestem Kasia, 4 lata temu zostałam grafikiem tu na sieci, do tej pory grafika jakoś się za mną ciągnie, czy to prywatnie czy to na studiach (grafika 3D). Jak to ostatnio mówiłam Karolowi, ostatnią pracą zrobiłam kilka miesięcy temu, był to  chyba jakiś napis do konkursu. Teraz w tym trudnym dla wszystkich czasie ja również mam sporo wolnego i chęci. Szczerze to boli mnie to jak wygląda dział graficzny który sama tworzyłam. Nie od tego jest regulamin, żeby to tak wyglądało. Zaangażowania tam też nie widzę, wiec przychodzę ze swoim doświadczeniem i chęciami! Sama tez pisałam w pożegnaniu, że nie wrócę na żadne stanowisko, ale patrząc na dział graficzny to aż się prosi, aby go przytulić i posprzątać. 

+ Chciałabym przy okazji wrócić z gazetką, o ile się uda to regularną. 

Kilka przykładowych prac(najmniej 5):

2Aqcduy.jpgmissimister2019-1-1.png.7ac1560dfa3c8db2bc67e1ce6276292c.pngmissimister2019-1-2.png.9be0649bef5a478b0a5ff66ac9167a1a.pngassingo-gif.gif.126dff4b15696c7168ba81603245067d.gif

 

Link do 10 zleceń wykonanych przez Ciebie:

^ 2 up + 

+ Każdy konkurs jaki robiłam (napisy)

 

Pozdrawiam serdecznie 

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałaś już grafika i pewnie jesteś bardziej doświadczona ode mnie. Pomoc mi się na pewno przyda. W dodatku mamy na pewno różne style wiec użytkownicy na pewno będą zadowoleni naszymi pracami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało zaakceptowane.
Witamy w zespole! :)

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności