Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie na admina - Cr1p$


Oskarqq

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko.

1. Nick: Cr1p$
2. Imię: Oskar
3. Wiek: 26
4. Znajomość Sourcebans (1-10): Ciężko określić mi to skalą, admina nie miałem z 2-3 lata, więc musiałbym sobie wszystko poprzypominać, ale to kwestia dnia, po czym wszystko będzie w małym palcu.
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1043535
7. Parę słów o sobie **: W tygodniu pracuję zdalnie w branży SEO, dorabiam dodatkowo przez internet, co zajmuje mi w miesiącu jeden cały weekend. Z grami związany długo, sam steam posiadam 12 lat i kupiłem wtedy cs 1.6 anthology w empiku. Mieszkam z dziewczyną w Gdyni, więc jeśli po 16 nie ma mnie na serwerze, to pewnie właśnie przez nią.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Wciąż zdarza się, że w godzinach w których gram po prostu admina brakuje, a jakiś afk na respie się zdarzy. Dodatkowo mam dość duże doświadczenie w wielu aspektach, które powinno się przydać w rozwoju serwera. Z biegiem czasu, jeśli nie znajdzie się opiekun, to będę chciał aspirować na to stanowisko, potrzebuję jednak trochę czasu, by przypomnieć sobie wszystkie komendy itp.
9. Steam_ID: STEAM_1:1:18185621
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Różnie, nie mam ustalonych godzin w których wchodzę, więc ciężko powiedzieć ile będę wstanie wchodzić. Na pewno kilka godzin tygodniowo, co powinno załatać braki.
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Tak jak wyżej, różnie. Czasem pojawiam się z rana, czasem po południu, wieczorem albo w nocy. W weekendy w zależności czy zamierzam pracować czy nie, ale pewnie cały tydzień podobnie wchodzę.
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2337h, nigdy nie miałem i nie grałem na innym koncie, więc jest to dokładna liczba.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, praktycznie na wszystkich na których grałem. Z większych sieci sprzed kilku lat, to miałem lekki staż na sieci 3mod.

Edytowane przez Oskarqq
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności