Skocz do zawartości

Skarga na PANCIO


Blix

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Blix

2. Kto zawinił? (admin/gracz):admin

3. Nick oskarżonego:Pancio byczeq

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:0:176838822

5. Data i godzina zdarzenia:dzisiaj kolo 12:50 cache

6. Mapa: cache 

7. Opis sytuacji: kamui mowi do pancio Mateusz.Nie jest to tajemnica jak ma na imię ma to na profilu a nawet kiedyś miał taki nick.
Pancio sie bulwersuje i grozi całemu serwerowi banem za wymienienie jego nicku XD!.
Powiem tak to nie jest Harry Potter a ty nie jesteś jakiś M wyklęty czy coś i moim zdaniem jest to już nie pierwsze w twoim wykonaniu nadużywanie admina 

8. Dowody (demko/screenywiadkowie):cały serwer 
  • Like 5
  • Haha 1
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie nie gram na serwerze ale wcześniej jak  jak troszkę grałem zawsze jak wchodził pancio to atmosfera się psuła za szybko się  kolega bulwersuje  myśli że jak ma admina to wszystko może :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fail.thumb.PNG.d6cd4e9c4ef10144a7eb04373e30c828.PNG

Jak widać demko z cache nie do zobaczenia :( 

 

Ciężko mi się wypowiedzieć, ale obstawiam, że skarga znajduję się tutaj bo jak dobrze wiemy @Blix oraz @Pancio. nie przepadacie ze sobą. 

Śmieszny w sumie początek dyskusji, nazwanie kogoś po imieniu więc tak:

1. Jeżeli ktoś nie życzy sobie by zwracać się do Niego po imieniu to proszę to uszanować (jak ma nick na serwerze kotlecik to tak się do niego proszę zwracać, nie obchodzi mnie czy na innym koncie podaje swoje dane osobowe - nie każdy ma do nich dostęp).

2. "grozi całemu serwerowi banem" - myślę, że chyba logicznym jest, że musiał być to żart a nie poważna groźba bo admin po takiej akcji dostał by nie tylko zabranie flag ale i gorszą karę.

3. @Pancio. - za łatwo reagujesz na czyjeś zaczepki, opanuj swoje emocje albo w końcu będziemy musieli zrobić to za Ciebie

 

EDIT: Po wpłynięciu kolejnych dowodów i rozmowie z właścicielem sprawa nadal trwa i nie długo padnie ostateczna decyzja

Edytowane przez RyKoS
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zmienił(a) tytuł na Skarga na PANCIO
  • Właściciel

Rozmawiałem na ten temat z Panciem około godziny 14 i sam przyznał, że w tej sytuacji chciał nagiąć regulamin, co potem zrozumiał i powiedział, że nie będzie tak robić.

Oboje wiemy, że Pancio to Pancio i ma problem z opanowaniem się w danych sytuacjach i dlatego to on zawsze będzie wychodził na tego najgorszego - wspominałem o tym na czacie.
Także samą skargę przyjmuje i zabieram admina. (rozmawiałem też na ten temat z Rykos, żeby tutaj nie było jakiś niejasności o krycie)

Teraz komentarz do autora,
Blix, jeżeli zamierzasz wchodzić na ten serwer i prowokować go, albo wyśmiewać ze względu na dane rzeczy, to musisz liczyć się z tym, że sam zostaniesz zbanowany. Ostatnio strasznie się wycwaniłeś i można nawet żartobliwie powiedzieć, że odkąd nie ma Panny Cat, stałeś się takim śmieszkiem, kreującym się na gwiazdkę serwerową, kosztem innych. Serwer to nie miejsce do załatwiania Waszych prywatnych problemów, a tym bardziej forum, o czym cały czas zapominasz (dwa bany na SB), więc mam nadzieję, że po tym temacie to zrozumiesz.

  • Like 4
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności